Земля

На Алясці вчені виявили тисячі птахів, які померли від голоду

На території Аляски вчені виявили велику кількість загиблих птахів роду Кайра. Біологи зазначають, що причиною смерті морських птахів міг стати голод. Експерти припускають, що глобальне потепління могло вплинути на видобуток риби, тому птахи не змогли себе прогодувати. Стаття на дану тему опублікована у виданні The Daily Mail.

Біолог Девід Айронс під час своєї поїздки в протоку принца Вільгельма виявив на пляжі Аляски велику кількість мертвих птахів, як випливає зі статті в The Daily Mail. Вчені вже почали проводити дослідження щодо даної трагедії і вже представили деякі висновки. На думку фахівців, причиною масової загибелі птахів міг послужити голод. Останнім часом на території Аляски спостерігається сильне потепління, у зв’язку з чим видобуток риби для морських птахів став скрутним. Внаслідок минулого циклону Ель-Ніньо значно знизилося число кормової риби, заявили експерти.

23-01-16-foto-600x816-2

Вчені мають намір провести обстеження всіх пляжів Аляски, щоб підрахувати точну кількість загиблих птахів. За попередніми даними, жертвами голодної смерті стали більше двох мільйонів птахів роду Кайра. Вчені повідомили, що в ході розслідування змогли застати і живих птахів, проте вони знаходилися в дуже поганому стані.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button