Авто

Як відбувається автовикуп у Києві?

Автовикуп у Києві забезпечує можливість заробітку на проблемному транспортному засобі. У процесі експлуатації, особливо якщо їзда здійснюється неналежним способом, автомобіль втрачає первозданні технічні характеристики. Це може спричинити проблеми з комфортом експлуатації машини.

До неналежної експлуатації відноситься екстремальна їзда, наприклад, дрифтинг на непідготовленому авто. Також невчасне технічне обслуговування також призводить до погіршення характеристик автомобіля. Через час їздити такою машиною стає не тільки некомфортно, а й небезпечно.

У вас авто в кредиті чи заставі? Бувають такі проблеми. Через деякий час платити відсотки по кредиту стає важко, і обслуговування автомобіля теж стає нерентабельним. Тому часто таку машину намагаються продати. Насамперед використовується вторинний ринок.

Чому не вторинка?

Багато хто вважає, що на вторинному ринку можна знайти покупця. З одного боку, так можна, але виникає інша проблема — низька ціна. Перекупники спеціально знижують вартість придбання, щоб швидко продати машину за завищеною ціною.

Отримайте більше. Наша компанія “АвтоСкуп” пропонує викуп автомобілів у Києві за високою вартістю. Здійснюємо автовикуп після ДТП, викуп битих та кредитних авто. Нам ви можете продати авто швидко та без проблем.

Звертайтесь прямо зараз, отримайте персональну пропозицію. Зробимо автовикуп за ціною до 97% ринкової вартості вашого авто. Працюємо з фізичними та юридичними особами.

Етапи викупу автомобілів

Співпраця з нами не тільки проста, а й швидка. Для початку вам треба залишити заявку у нас на сайті, зателефонувати нам телефоном.

38 (098) 868 82 66, або ж прийти до нас в офіс – м. Київ, вул. Передова 21.

Що далі:

  • якщо ви залишили заявку на сайті, то вам треба надіслати фотографії авто, документів на транспортний засіб;
  • майстер-оцінювач здійснить попередню онлайн-оцінку вашого автомобіля, та запропонує вартість викупу автомобілів у Києві ;
  • якщо ціна скуповування авто вас не влаштовує, тоді майстер-оцінювач приїжджає до вас для додаткової оцінки. Варто відзначити, що понад 80% клієнтів одразу продають нам свій автомобіль;
  • після додаткової оцінки, пропонуємо фінальну вартість термінового автовикупу у Києві.

Оформляємо угоду купівлі/продажу. Викуп автомобілів робимо тільки через повне переоформлення транспортного засобу. Юридичні витрати, і навіть переоформлення в МРЕО беремо він. Вам доплачувати за оформлення правочину не треба.

Переваги роботи з нами

Проводимо викуп битих та кредитних авто з 2016 року. Купимо будь-який транспортний засіб – з пробігом, втоплені, згорілі, не на ходу, запчастини і т.д. Пропонуємо ціну до 97% від ринкової.

Чому вибирають нас:

  • можна продати авто швидко ;
  • гроші готівкою або на картку будь-якого банку;
  • безкоштовний юридичний супровід під ключ;
  • безкоштовний евакуатор;
  • працюємо цілодобово – викуп автомобілів у Києві та по Україні 24/7.

Терміновий автовикуп у Києві. Продайте нам свій транспортний засіб і отримайте гроші в день звернення до нас.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button