Ґаджети

Як відрізнити оригінальні Apple Watch від підробки?

Apple створили для iPhone годинник, на якому можна не тільки дивитися час, але і відповідати на дзвінки та повідомлення, оплачувати покупки, використовувати Siri, включати музику і багато іншого. Розумний годинник коштує недешево, але виправдовує свою вартість якістю, багатофункціональністю і надійністю. Від дорогої покупки ми очікуємо довгої справної роботи, але підробка зламається через пару місяців. Перед придбанням краще пізнати як відрізнити оригінал, щоб зробити правильний вибір.

Ми розповімо як не дати шахраям на вас нажитися.

Як візуально розпізнати підробку?

Почніть перевірку з упаковки і комплектації. Подивіться як вони виглядають на офіційному сайті і порівняйте. Оригінальний годинник упакований в білу довгу коробку з щільного картону. На підробку також вказують деталі: неточний відтінок упаковки, нечіткі написи з помилками і механічні пошкодження коробки всередині і зовні.

Далі варто оглянути годинник. На них не повинно бути роз’ємів. З будь-яким пристроєм гаджет взаємодіє з допомогою бездротових технологій. Для зарядки використовується кабель з магнітним кріпленням, який прикладається до задньої частини хронометра.

У всіх серіях розумних годинників відсутні роз’єми для карти пам’яті і сім-карти. Вони працюють в парі зі смартфоном і просто не мають потреби в цьому. Копії ж часто працюють без прив’язки до телефону і слоти для сім-карти і карти-пам’яті присутні.

Apple Watch володіють істотними можливостями виробництва і результат сильно відрізняється. Корпус виготовляється зі сталі, алюмінію і титану. Майбутню оболонку спресовують, термічно обробляють і в кінці полірують алмазною суспензією, отримуючи ідеально гладку поверхню. Фальшивки зазвичай неміцні, важкі і навіть ретельний візуальний огляд допоможе їх визначити. Але є відсоток більш якісних копій. Зовні вони можуть бути дуже схожі і тут знадобиться більш серйозна перевірка.

Перевірка за допомогою операційної системи

Apple розробили для своїх годин аналог iOS – WatchOS. Доступу до даної операційній системі у шахраїв немає і тому вони випускають товар не з оригінальною прошивкою. На підробках недоступно використання Siri, функція зміни циферблатів і можливість використовувати оригінальні програми.

Перевірка за допомогою серійного номера

Точний спосіб відрізнити фальшивку – перевірити права на обслуговування та підтримку на офіційному сайті Apple за допомогою серійного номера. Знайдіть серійний номер на задній панелі корпусу або в налаштуваннях. Далі зайдіть на сайті в розділ перевірки права на обслуговування. На сторінці з’явиться пошук, куди потрібно буде ввести код. Якщо система надасть інформацію про аксесуар – перед вами продукт Apple, в іншому випадку – підробка.

Підіб’ємо підсумок

Сучасні смарт годинник це багатофункціональний дорогий гаджет, який підробляють. Тому важливо знати як відрізнити фальшивку. Але найкращий спосіб не нарватися на підробку – купити товар у сертифікованого продавця. В інтернет-магазині Skay.ua ви знайдете оригінальні аксесуари Apple за чесними цінами з гарантією. Наша служба оперативно доставить техніку в Одесі, а Нова Пошта по всій Україні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button