Різне

Як вивчати англійську мову

Нижче наводиться декілька порад, які можуть допомогти вам опанувати англійську мову.

Не бійтеся говорити

Найбільша проблема, з якою стикаються більшість людей при вивченні мови, це їх власний страх. Вони бояться, що скажуть що-небудь неправильно, або що вони безглуздо виглядатимуть, і тому вони зовсім не розмовляють на іноземній мові. Цього не варто робити. Найшвидший спосіб вивчити що-небудь – це вправлятися в цьому, знову і знову, поки не вийде, як треба. Як і у будь-якій справі, для вивчення англійської потрібна практика. Не дозволяйте страху завадити вам в досягненні вашої мети.

Використайте усі доступні засоби

Навіть якщо ви вивчаєте англійський на курсах або в школі, ніщо не заважає вам займатися додатково в позаурочний час. Якщо ви використовуєте якомога більше доступних вам засобів, ви вчитимитися швидше. Існує багато різних способів для вивчення і вдосконалення мови, не треба обмежувати себе тільки деякими з них. Інтернет – чудове джерело, де можна отримати фактично все, і він просто незамінний для тих, що вивчає англійський. Також можна скористатися послугами репетитора, який допоможе вам вдосконалити ваші знання. Знайти його просто, задайте в пошуковик ищу репетитор английского языка киев – і вам видасть великий перелік інформації.

Оточіть себе англійською мовою

Найвідмінніший спосіб вивчення англійської – оточити себе. Робіть замітки на англійській, розкладіть у себе в кімнаті книги на англійській, слухайте радіопередачі на англійській, дивіться новини, фільми, телебачення на англійській. При кожній нагоді говорите на англійській зі своїми друзями. Чим більше ви оточите себе англійським, тим швидше ви вчитиметеся, і тим вірогідніше, що ви почнете “думати на англійській”.

Якомога більше слухайте мову носіїв англійської

Є хороші учителі англійській, для яких англійський не є рідним, і яким доводилося вивчати його, перш, ніж вони почали викладати. Проте є декілька причин, по яких багато кращих мовних шкіл вважають за краще брати на роботу носіїв англійської мови. Однією з таких причин є те, що у носія мова йде плавним ритмом, якому, хто вивчає англійський, слід наслідувати. Чим ті, що більше вивчають мову чутимуть цей ритм, тим переконливіше і упевненіше вони себе почуватимуть.

Дивіться фільми і телебачення на англійській

Такий спосіб вивчення мови не просто веселіший, він ще і ефективніший. За рахунок перегляду англійських фільмів(особливо з субтитрами), ви зможете розширити свій словниковий запас, і навчитися плавності мови акторів. При прослуховуванні новин також можна почути різні акценти.

Слухайте англійську музику

Музика може бути дуже дієвим способом вивчення мови. Більше того, музика часто використовується для поліпшення навиків сприйняття мови. Але краще всього – знайти слова до пісень, які ви слухаєте, і намагатися читати їх разом з тим, що співає. У інтернеті є декілька хороших сайтів, на яких можна знайти слова до пісень. Таким чином можна тренувати навички сприйняття мови і читання в один і той же час. А якщо вам ще і подобається співати – будь ласка.

Займайтеся як можна частіше

Тільки за рахунок вивчення граматики, поповнення словникового запасу і виконання вправ, можна по-справжньому удосконалити знання будь-якої мови.

Робіть вправи і проходьте тести

Не багатьом подобається робити вправи і проходити тести. Проте за рахунок вправ і тестів можна дійсно підвищити знання англійського. Однією з причин для виконання вправ і тестів є те, що таким чином можна встановити критерій, з яким можна буде звірятися в майбутньому. Частенько саме за рахунок порівняння результатів пройденого учора тесту з результатами тесту, пройденого місяць тому або шість місяців тому, можна дізнатися, як багато нового ви вивчили.

Робіть аудіозаписи своєї мови

Нікому не подобається свій власний голос на записі, але, як і у випадку з тестами, час від часу корисно порівнювати записи. Ваші успіхи можуть справити на вас несподівано хороше враження, що ваш голос на записі вже не доставлятиме таких незручностей.

Слухайте англійську мову

Під цим мається на увазі, наприклад, розмова по телефону, або прослуховування радіопередач, аудіокниг, або компакт-дисків англійською мовою. Таке прослуховування відрізняється від прослуховування телебачення або фільмів, тому що у такому разі не видно людина, яка говорить. Багато тих, що вивчають англійський говорять, що однією з найскладніших речей для них є розмова по телефону, і єдине, що у такому разі буде ефективним – це практика.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button