Різне

Анжеліна Джолі: самотність – ціна успіху?

У 40-річної Анжеліни Джолі, здається, є все: красуня, шість неймовірних дітей, і партнер по життю, якого вважають одним з найпривабливіших чоловіків світу. Її кар’єрний успіх також був стрімким; вона завоювала Оскара, дві церемонії вручення премії Гільдії кіноакторів і три церемонії вручення премії «Золотий глобус». Дохід, що оцінюється більше ніж $ 20 мільйонів щорічно, робить її однією з найбільш високооплачуваних актрис в Голлівуді.

Але все ж, в одному з інтерв’ю для телебачення вона сказала: «У мене немає друзів, з якими я могла б поговорити».

Анжеліна була на території Пакистану, виконуючи місію посла доброї волі від ООН, щоб привернути міжнародну увагу засобів масової інформації до важкого становища сімей з маленькими дітьми в таборах біженців, життю яких були зруйновані повенями та іншими лихами.

Її коментар надійшов у відповідь на різке питання про те, чи може вона передати частину того, що вона побачила своїм друзям. Анжеліна відповіла, що розповість своєму чоловікові (Бред Пітт) і дітям старшого віку про ці події.

Джерело картинки Джолі: http://lodozo.com/ru-ru/detail/andzhelina-dzholi/

Отже, чому ця виняткова і знаменита жінка, досвідчена актриса і гуманітарний діяч, здається позбавленою близьких друзів? Враховуючи жахи того, що вона бачила, напевно їй би не завадило спілкування з кимось, коли вона повернеться додому, щоб розігнати, розвантажити свою втому, перезарядитися, і говорити про свої плани на майбутнє? Хіба вона не відчуває потребу поговорити з іншого мамою про те, як важко їй робити все це?

До деякої міри Анжеліна схожа на іншу частину жінок. Ми настільки зайняті своїм шлюбом, кар’єрою або материнством, які закривають дружбу і змушують її триматися в тіні. Можливо, у неї є деякий вільний час, але друзі, або майбутні друзі неправильно вважають, що вона дуже зайнята і її світ настільки повний, що немає ніякого простору для них. Вони, ймовірно, віддалилася один від одного, і вона переїхала від друзів свого дитинства і юності, яких більшість з нас має.

Проблеми успішної жінки, що знаходиться попереду інших, величезні. Важко довіряти іншим жінкам, коли ви маєте так багато, і ваша знаменитість змушує вас здаватися недоторканною. Або, можливо, Анжеліна не відчуває, що потребує в подруг просто зараз.

Залежно від характеру жінки і всього іншого в її житті, бувають часи, коли потреба в подруг більш-менш важлива, і коли можливості більш-менш доступні. Все ж, недолік дружби часто це ціна, яку багато знаменитих жінок платять за популярність і успіх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments