Технології

У США створять гібридний 3D-принтер Zeus

Лос-Анджелеська компанія AIO Robotics відкрила на популярному сайті Kickstarter проект по збору коштів на створення оригінального пристрою під назвою Zeus, який поєднуватиме в собі функції побутового 3D-принтера, 3D-сканера, копіювального апарату і навіть факсу.

Творці стверджують, що подібний пристрій “все в одному” набагато ефективніший і корисніший для домашнього застосування. Zeus дозволить створити віртуальну тривимірну модель будь-якого невеликого предмета і тут же “роздрукувати” її або переслати на інший принтер. При цьому вартість пристрою, враховуючи його функціонал, буде не така велика – попереднє замовлення можна оформити вже зараз за 1999 або 2499 доларів. У останньому випадку покупці записуються в “привілейовану” чергу, щоб гарантовано отримати свій пристрій Zeus в числі перших.

Варто відмітити, що гібридний 3D-принтер був зустрінутий користувачами сайту Kickstarter з натхненням – необхідні на його створення 100 тисяч доларів було зібрано менш ніж за 2 дні. Доставляти пристрій Zeus покупцям виробник планує почати в липні наступного року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button