Поради

Як встановити антивірус на ноутбук безкоштовно

Ноутбук не менше персонального комп’ютера потребує захисту від вірусних і хакерських атак. Тому буде розумним відгородити себе від цієї загрози за допомогою спеціальної програми – антивіруса. Але де завантажити і встановити його безкоштовно? Чи можна безкоштовно використовувати повноцінний антивірус легально? Про це ми і розповімо в цій статті.

Як встановити антивірус на ноутбук безкоштовно

Є кілька способів скачати антивірус для ноутбука безкоштовно. Найперший і очевидний з них – використовувати пробну версію платного продукту. Dr.Web, Kaspersky та інші гранди антивірусного ринку пропонують пробні версії з повною функціональністю. Такі варіанти поставки програми не вимагають з вашого боку ніяких витрат, крім часу на скачування. А завантажити ви їх можете прямо з офіційного сайту виробника.

Ви будете захищені 30-60 днів, залежно від виробника, повнофункціональним антивірусом. Багато хто з них, до речі, публікують коди на продовження в різних журнал про комп’ютерні ігри та іншої подібної комп’ютерної тематики. Такі ключі часто з’являються на форумах в інтернеті.

Просто завантажити і встановити абсолютно безкоштовний антивірус Avast або AVG. Ці продукти майже не поступаються за якістю платним конкурентам. Для домашнього ноутбука це буде ідеальний вибір. Але будьте уважні, кнопки скачування безкоштовної версії і платної можуть бути поруч – читайте написи.

Є й інший спосіб отримати безкоштовно комерційну платну версію антивіруса. Для цього потрібно зареєструватися в програмі бета-тестерів компанії-розробника. Зокрема, подібним способом можна отримувати найсвіжіші версії повнофункціонального комерційного антивіруса. Знайдіть внизу офіційного сайту компанії пункт “Бета-тестування” і прочитайте умови. Ризик отримати “сиру” версію щодо бета-каналу є, але він не великий. Зате ви користуєтеся платним антивірусом безкоштовно і абсолютно легально!

Сьогодні безкоштовний антивірус для ноутбука можна вибрати вже мінімум з п’яти варіантів. Щоб зробити вірний вибір, почитайте огляди та відгуки. Але головний критерій – незалежні тести спеціальних сайтів. Наприклад, ресурс AV-test щомісячно публікує нові звіти порівняння програм цієї категорії. Беруть участь як платні, так і безкоштовні версії. Зверніть увагу на критерій “продуктивність”, perfomance. Ми будемо використовувати програму на ноутбуці, і нам не потрібно “гальмо”, яке з’їсть всі ресурси нашого мобільного пристрою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button