Поради

Як вибрати косметику по догляду за шкірою

Сучасна б’юті-індустрія — це поєднання традицій та інноваційних технологій. Виробники займаються фундаментальними дослідженнями в галузі дерматології, випускаючи все складніші продукти. Одним з найвідоміших брендів, популярних в цій галузі, є GUAM — з його продукцією можна ознайомитися, перейшовши за посиланням https://ua.cosmohit.ua/brands/guam в каталог магазину. Компанія виробляє креми для обличчя і тіла, антицелюлітні гелі, скраби та багато іншого.

Особливості косметики GUAM

Цей бренд був створений в Італії в 1986 році. Розробляв першу лінійку інститут, який займався дослідженням властивостей глибоководних водоростей і морських мінералів. І навіть сьогодні відмінна риса цієї косметики — це її склад, до якого входять екологічно чисті морські водорості, а також різні фітоекстракти, ефірні і жирні олії, морська сіль, кофеїн. Також косметика цієї марки збагачується додатково вітамінами.

Для того, щоб купити креми і гелі цієї фірми, потрібно зайти в магазин оригінальної косметики, який офіційно продає продукцію бренду. це:

• креми для догляду за шкірою обличчя,
• антицелюлітні гелі та засоби для обгортань,
• засоби для очищення, живлення і омолодження шкіри,
• сонцезахисні креми,
• маски, олії, солі і скраби для різних типів шкіри,
• лікувальні засоби по догляду за волоссям.

В каталозі бренду є також асортиментна лінійка косметичних засобів для чоловіків.

Чому варто купувати косметику в інтернет-магазині

Онлайн-шопінг — це, перш за все, приємний процес покупки. У каталозі представлено безліч косметичних засобів, всі вони забезпечені докладним описом, в тому числі складу. Якщо у покупця виникають питання, їх можна задати консультанту. Фахівець допоможе підібрати найбільш слушний засіб.

Купуючи засоби в магазині оригінальної косметики, покупці гарантовано отримують якісний продукт, вироблений з екологічно чистої сировини. У магазині представлений тільки сертифікований товар, який пройшов сувору перевірку. А оскільки магазин співпрацює безпосередньо з офіційним представником бренду, тому може запропонувати кращу ціну на цю продукцію. Крім того, регулярно проводяться акції і оголошуються знижки.

Як підібрати креми та інші засоби по догляду за шкірою

Як підібрати крем для обличчя: 9 основних правил також можна прочитати на сайті магазина GUAM. Для того, щоб використання косметики дало результат, потрібно вибирати її з урахуванням:

• Типу шкіри, причому комбінована шкіра вимагає складнішого догляду.
• Пори року — влітку шкіра стає більш жирною, взимку — має потребу в живленні.
• Віку. Для цього виробники випускають креми для різних вікових груп, і конкретна група обов’язково буде вказана на упаковці.
• Індивідуальної чутливості шкіри й наявності алергії на деякі інгредієнти, що входять до складу крему.

Купівля косметики — це приємна процедура. Але поставитися до неї потрібно серйозно. Не варто вибирати крем тільки тому, що сподобався колір і дизайн флакона. Потрібно уважно прочитати опис та відгуки інших покупців, порівняти два засоби з подібними властивостями, щоб зробити остаточний вибір. Тільки тоді використання крему дасть той результат, на який ви розраховуєте.

На додаток до косметичних засобів варто відразу придбати аксесуари. Наприклад, лопатку, за допомогою якої можна набирати потрібну кількість засобу з баночки. І, зрозуміло, потрібно читати інструкцію із застосування і слідувати правилам, рекомендованим виробником.

Догляд за шкірою — це справжнє мистецтво. Саме в серйозному до нього відношенні і полягає секрет ідеальної зовнішності й хорошого самопочуття.

Кнопка «Наверх»