Поради

Як вибрати килими для дому?

Вже вибрали всі меблі у своєму будинку чи квартирі, та відчуваєте, що чогось бракує? Вітальня чи спальня все ще здаються вам незавершеними? Щоб подолати це «відчуття порожнечі», можна доповнити кімнати килимами. Важливо, щоб вони гармонійно доповнили простір і зробили його ще більш теплим і комфортним. Це можуть бути якісні гуцульські килими, які мають стильний і доволі сучасний вигляд.

Чому варто використовувати килими для оздоблення інтер’єру?

Килим – це один із тих аксесуарів для меблів, який здатний надати кімнаті зовсім інший вигляд. Наприклад, додати кольорів, зробити середовище більш гармонійним і затишним. Також – створити комфорт, адже килим дарує приємне відчуття, коли стаєш на нього, а не на холодну підлогу. Ви можете вибрати гуцульські килими серед багатьох варіантів на сайті: https://vzhe-vzhe.com/dlya-domu/kilimi-gutsulski.

У минулому вони мали велике значення всередині будинків. Килими могли бути реліквією для родини, свідчили про її багатство та соціальний престиж. Сьогодні це одні з тих деталей, які надають простору характер і роблять середовище унікальним. Вони збагачують і доповнюють меблі.

І якщо штори допомагають визначити атмосферу кімнати, формуючи світло, то килими допомагають визначити простір. При виборі необхідно звернути увагу на форму, розмір і колір, щоб цей предмет текстилю гармоніював із меблями будинку.

Як вибрати килим?

Ось кілька порад, які допоможуть вибрати килим для вашого приміщення:

Існують різні види килимів, залежно від техніки, в якій вони були виготовлені. Матеріали також різні, підходять для будь-якого типу потреб і середовища.

  • Найцінніший вид килима – в’язаний вручну.

Це дуже складний варіант, який має різну кількість вузлів. Чим їх більше, тим вища ціна килима. Переважно він виготовляється з таких матеріалів, як вовна, бавовна та шовк. Тоді як регіони походження, як правило, Індія, Іран, Пакистан і Туреччина.

Натомість ковролін вручну виготовляють на полотняній основі, на яку за допомогою певного пристрою додають пучки килимового флісу. Для створення такого килима використовуються ці матеріали: шерсть, шовк, а також акрил та інші синтетичні волокна. Країни походження – Китай і Індія.

  • Машинні килими

Наприклад, можна вибрати й українські вироби. Наприклад, оригінальну геометрію мають гуцульські https://vzhe-vzhe.com/dlya-domu/kilimi-gutsulski/. Машинні килими дуже стійкі. Для них використовуються переважно синтетичні волокна, але іноді також шерсть і шовк.

Зазвичай вони доступні в багатьох кольорах і візерунках. Часто надходять із Туреччини та Єгипту, а також з деяких європейських країн. Серед вуличних килимів варто відзначити бамбукові, які насправді дуже стійкі до зношування та зовнішніх факторів. Бамбук також екологічно сумісний і повністю біологічно розкладається. Завдяки своїм характеристикам цей тип килима також підходить для інших кімнат у будинку, таких як ванна кімната та кухня.

Щодо матеріалів, то натуральні волокна зазвичай здатні покращувати клімат навколишнього середовища. Оскільки вони поглинають зайву вологу та повертають її, коли клімат стає занадто сухим. Синтетичні волокна, з іншого боку, гарантують високу стійкість до ударів і атмосферних впливів, а також легкість очищення та обслуговування.

Як поєднати килим із меблями?

На відміну від багатьох інших елементів обстановки, килим не обов’язково повинен відповідати формам і кольорам решти кімнати. Таким чином, килим виявляється дуже універсальним елементом для збагачення та прикраси приміщення.

Текстиль із геометричним орнаментом можна поєднувати з вишукано декорованими меблями, полегшуючи загальний стиль. У кімнатах із яскравими меблями можна класти килимки нейтральних кольорів, щоб відновити баланс тонів.

Бажаємо вдалого вибору!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button