Поради

Як взяти кредит жінці в декретній відпустці

Дитина – найсвітліший момент в житті сім’ї. Кожній мамі хочеться, щоб її малюк вже з ранніх років отримував все найнеобхідніше для здорового і повноцінного розвитку. Майже завжди кошти, яке отримають декретниці, недостатньо для того щоб покрити всі сімейні витрати, а в цей період життя вони особливо великі. Кредит для жінок в декреті часом єдиний вихід зі складної фінансової ситуації і простий шлях, для поліпшення добробуту сім’ї.

Для довідки
Декретна відпустка (Декрет) в Україні – період до і після пологів протягом 126 днів, протягом яких жінка має право не працювати і отримувати від держави грошову компенцсацію. Іноді декретом називають і неоплачувану відпустку по догляду за дитиною, який триває до досягнення дитиною 3-х років.

Як отримати позику вагітним і жінкам в декреті?

Оформити кредит у декретній відпустці не так вже й складно. Так, багато банків підозріло ставляться до непрацюючих і вагітних жінок, так як підтвердити свій дохід їм набагато складніше і немає гарантій, що у клієнта не виникне проблем з погашенням боргу. Проте узяти невелику суму грошей цілком реально, тим паче сьогодні можна оформити кредит онлайн, твердить надійний http://vkredit-online.ru/.

14-09-15-foto-600x450-1

Найоптимальніший варіант для отримання грошей – це оформлення грошової позики. Позику можна оформити на своїх батьків, або на батьків чоловіка. У цій ситуації молода мама має більше шансів на відкриття позики, але слід знати що така ситуація не завжди можлива, оскільки бувають випадки, коли у нужденної самотньої жінки немає батьків або чоловіка, або коли у рідних матері-одиначки немає достатнього доходу для відкриття грошового позики. Крім цього на отримання кредиту буде впливати особиста кредитна історія потенційного позичальника або його поручителів.

Жінка, яка перебуває у декретній відпустці відрізняється від інших потенційних здобувачів тим, що у неї тимчасово відсутня робота і вона має невеликий дохід. Якщо оформляється невелика сума, то можна обійтися мінімальним пакетом документів. Про знаходження молодої мами в декреті краще промовчати, оскільки велика кількість фінансових установ, як тільки дізнаються про справжні обставини життєвої ситуації, можуть почати спекулювати і тиснути на позичальника-маму. У більшості випадків для жінки, яка перебуває в декреті, все може закінчитися підвищенням рівня процентної ставки.

В окремих випадках, банк може зажадати виплати додаткових платежів або наявності дорогої страховки. Коли в основі стоїть проблема отримання грошової позики, а не вигідні умови отримання грошового кредиту, то в такій ситуації необхідно підібрати програму, при якій можна отримати кредит, надавши тільки паспорт і другий документ, що засвідчує особу. У такому випадку відсоток за грошовими позиками буде значно вище, однак шанси на його отримання будуть дуже високими.

Слід знати, що дівчина в положенні юридично нічим не відрізняється від звичайного клієнта фінансової організації.

Найпростіший спосіб взяти позику – оформити мікрокредит в невеликій кредитній компанії. Ставка там буде вище, ніж у банку, але шанс отримати гроші досягає 100%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button