Поради

Як вибрати торговий стелаж для вашого магазину

Як відомо, відвідувачі магазинів охочіше роблять покупки, якщо вони можуть уважно розглянути товар і потримати його в руках. Тому торгові точки зазвичай прагнуть розмістити якомога більше продукції в залі, де покупці побачать її і візьмуть в руки. А щоб торгове приміщення вмістило достатню кількість товарів, воно повинно бути обладнане спеціальним обладнанням. До найбільш поширених і зручних демонстраційних меблів, що використовується для експозиції різноманітної продукції, відносяться стелажі.

1-19-12-2016-600-450

Торговий стелаж від — меблі з багатоярусною системою полиць, яка призначена для демонстрації та зберігання товарів. Стелажі збільшують ефективність використання площі магазину завдяки особливостям конструкції. Крім того, відвідувачі торгової точки можуть легко взяти в руки предмети, розташовані на полицях стелажів, що підвищує результативність роботи магазину.

Прагнення до раціонального використання площі і турбота про комфорт відвідувачів — ось основні причини придбання стелажів для магазинів. Як правильно вибрати торговий стелаж? Щоб відповісти на це питання, необхідно розглянути типологію стелажів, а також особливості використання основних видів цього обладнання.

Класифікація торгових стелажів

Випускаються стелажі відкритого і закритого типу. Також виготовляються стелажі пристінні та острівні. Крім того, існують стелажі кутового і торцевого типу, які є різновидом пристінного і острівного обладнання відповідно. Використовуйте цю класифікацію, щоб вибрати демонстраційні меблі, які відповідають особливостям вашого магазину.

Відкритий або закритий

Відкриті стелажі дозволяють відвідувачам торгової точки взяти товар у руки і розглянути його. А закриті стелажі влаштовані так, щоб покупець добре бачив товар, але не міг взяти його в руки без відома консультанта.

Вибирайте відкриті стелажі, якщо ви продаєте одяг, недорогі сувеніри, книги, іграшки. Ви зможете розмістити на стелажах відкритого типу товар, який має невисоку або середню вартість, стійкий до випадкового пошкодження в результаті необережного поводження і володіє достатніми розмірами, щоб продавець міг візуально контролювати його наявність на полиці. Відвідувачі магазину самостійно беруть предмети з полиць демонстраційного обладнання цього типу. Стійкість, відсутність гострих кутів та виступів, які можуть травмувати покупця, можливість розміщення великої кількості товарів одночасно — такі основні вимоги до відкритих стелажах.

Купуйте закриті стелажі, якщо ви торгуєте ювелірними виробами, персональною електронною технікою, медичними препаратами. Стелажі закритого типу призначені для розміщення дорого товару, предметів, які легко пошкоджуються в результаті необережного поводження. Віддавайте перевагу закритому демонстраційному обладнанню, якщо ви торгуєте виробами, перед покупкою яких більшості покупців необхідна консультація продавця. Відвідувачі торгової точки повинні добре бачити предмети, розташовані на стелажах закритого типу.  Нестандартні колірні рішення, можливість установки додаткового освітлення, вишуканий дизайн та декорування закритих стелажів — ось способи вирішення цієї задачі.

Пристінні або острівні

Пристінні стелажі встановлюються уздовж стін торгового приміщення, а острівне демонстраційне обладнання можна поставити практично в кожній точці магазину. Стелажі першого типу особливо актуальні в торгових точках, що мають невелику площу, а пристрої другого типу допоможуть структурувати і організувати простір великого магазину. При цьому найчастіше в торгових залах можна використовувати як пристінні, так і острівні стелажі.

Замовте пристінні стелажі для торгової точки, щоб оптимально заповнити кожен квадратний метр залу. Вибирайте демонстраційне обладнання, виконане в світлих тонах, яке дозволяє візуально збільшити розміри магазину. Використання скляних полиць і перегородок також вирішує цю задачу. Встановіть стелажі з похилими полицями, щоб покупці могли легко побачити товар і взяти його в руки. Кутові стелажі допоможуть вам розмістити продукцію у відповідних зонах торгового залу.

Використовуйте демонстраційні меблі острівного типу для створення в приміщенні декількох торгових зон та управління пересуванням відвідувачів магазину. Встановіть торцеві модулі острівного типу у торці комплексу з декількох стелажів, збудованих в ряд, це збільшить ефективність використання простору.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button