Поради

Як знайти ідеальну віддалену роботу

Якщо більша частина вашого кар’єрного життя пройшла в офісі, перехід до віддаленої роботи може виявитися досить болючим. Перш за все, вам доведеться знайти роботу, яка дозволяла б сидіти вдома в спортивних штанях перед комп’ютером, але при цьому приносила б гроші.

Ви зможете без зусиль знайти підходящу віддалену роботу, якщо скористаєтися чотирьма простими порадами, що дозволяє дотримуватися балансу між роботою та особистим життям.

24-06-15-foto-600x338-1

Ретельний розбір опису обраної вакансії

Розглянемо опис віддаленої вакансії на посаду старшого розробника програмного забезпечення:

“Запрошуємо старшого програміста на повний робочий день. Надаємо можливість працювати віддалено. Вимоги до кандидата: досвід розробки на Microsoft .Net 4 і C # не менше 5 років; знання HTML, CSS, RESP і JavaScript; зацікавленість і адаптація до гнучкої методології розробки; вміння працювати в команді, прислухатися до думки колег, ефективно спілкуватися в усному та письмовому вигляді, а також представляти результати своєї праці “.

Що це означає?

Шукайте ключові слова

Деякі описи містять в собі приховане послання, що дозволяє визначити, що здобувач може розраховувати на можливість працювати віддалено. У даному випадку це зазначено в першому рядку. (Іншими ключами є словосполучення “дистанційна робота” і “гнучкий робочий графік”.)

Прихований сенс також міститься в згадці про “гнучку методологію розробки”. У світі програмістів, та й у світі віддаленої роботи в цілому, слово “гнучкий” часто використовується для опису робочого середовища, заснованого на тісній взаємодії і експериментах з тестовими продуктами і сервісами.

Якщо ви шукаєте віддалену роботу, зверніть увагу на це слово, щоб знайти компанії, що надають своїм співробітникам можливість працювати вдома. Якщо в описі вакансії немає згадки про таку можливість, швидше за все, роботодавцю не потрібні віддалені співробітники. Або якщо ви не готові до віддаленої роботи, то работа в Москве по спеціальності, що вас цікавить, може задовольнити ваші інтереси.

Дізнайтеся про віддалену роботу якомога більше

Для віддаленої роботи потрібно щось більше, ніж зручний стіл і комп’ютер зі швидким Інтернетом. Співробітник, який працює віддалено, повинен володіти певним набором особистих якостей.

У нашому прикладі розробник повинен вміти “ефективно спілкуватися в усному та письмовому вигляді”, що необхідно кожному віддаленому співробітнику.

Навіщо? Працюючи віддалено, ви не зможете в будь-який момент заглянути в кабінет до начальника, щоб поставити запитання з приводу прийдешнього проекту. Вам доведеться навчитися передбачати можливі проблеми і заздалегідь обговорювати їх з керівником та колегами.

Крім того, вміння працювати в команді означає, що, незважаючи на відсутність офісу, вам доведеться спілкуватися з іншими фахівцями і, що ще більш важливо – разом досягати необхідних результатів. Ви повинні навчитися ефективно використовувати різні інструменти для оперативного зв’язку – наприклад, електронну пошту, телефон, Skype і системи обміну миттєвими повідомленнями.

Якщо ви вже навчилися розпізнавати вакансії, які передбачають віддалену роботу, настав час запропонувати свої послуги потенційним роботодавцям. Незважаючи на зростаючу кількість таких вакансій, знайти їх не завжди просто. З чого ж почати?

Як знайти роботу?

Сформулюйте конкретний запит

Пошук віддаленої роботи відрізняється від звичайних пошуків. На традиційних порталах, присвячених пошуку роботи, розміщується лише частина технічних вакансій. Щоб знайти роботу швидше, скористайтеся вузькоспеціалізованими сервісами. У більшості випадків компанії, що розшукують віддалених співробітників, розміщують там оголошення тільки тому, що твердо знають: відвідувачі таких сайтів налаштовані серйозно і дійсно хочуть працювати віддалено.

Проведіть розслідування

Припустимо, ви шукаєте віддалену роботу досить давно, але, на жаль, удача вас не спіткала. Ви хотіли б працювати в певних компаніях, але вони не розміщують оголошення вакансій, які дозволяли б співробітникам виконувати свої обов’язки з дому.

Тим не менш, це зовсім не означає, що такі вакансії не існують. Складіть список з 5-10 компаній, в якими ви б хотіли працювати. (Можливо, вас приваблює їх неофіційна культура або досягнення в бізнесі.) Зв’яжіться з представниками відділу кадрів безпосередньо. Так ви зможете з перших рук дізнатися, чи немає в компанії відповідних вакансій. Якщо вакансії є, запитаєте, чи можете ви подати своє резюме.

Діючи на випередження, ви зможете отримати перевагу в порівнянні з іншими кандидатами і зайняти позицію, як тільки та звільниться. Якщо ви не знаєте, з чого почати, ознайомтеся зі списком 50 кращих компаній для віддаленої роботи.

З кожним роком кількість обраних вакансій в технічній галузі та інших сферах діяльності неухильно зростає. Використовуйте ці поради, щоб вчасно розпізнати особливі можливості, і ви зможете швидко знайти підходящу віддалену роботу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button