Поради

Як зробити ялинку з мандаринів

Ялинка, виконана з мандаринів, з легкістю зможе прикрасити ваш стіл на Новий рік, надати йому особливої урочистості. До того ж дана саморобка не зможе залишити байдужими жодну дитину. Тому, якщо у вас є діти, вам просто необхідно зробити ялинку з мандаринів на свято.

11-12-14-foto-550x412-1 (2)

Вам знадобиться

  • Флористичний конус з пінопласту висотою близько 30 сантиметрів;
  • 25-30 мандаринів;
  • Флористична стрічка зеленого кольору шириною один сантиметр;
  • Зубочистки;
  • Ялинові гілки;
  • Скотч;
  • Штучна зірка.

Як зробити

Підготуйте все що потрібно для створення ялинки. Флористичну стрічку розріжте на відрізки довжиною 15-17 сантиметрів, після чого зв’яжіть стрічечки по дві, зав’язавши з між собою хрест навхрест. В результаті у вас повинно вийти стільки заготовок, скільки мандаринів ви припасли для творіння (тобто 25-30).

Покладіть перед собою одну заготовку зі стрічок, у самий центр (там де знаходиться вузлик) покладіть мандарин і обв’яжіть його стрічками хрест навхрест. Потім візьміть у руки зубочистку і примотайте її до решти після зав’язування відрізками стрічок за допомогою скотча. Таким же чином оформіть всі інші мандарини, намагаючись якомога міцніше зав’язувати їх стрічками.

Після того як всі мандарини будуть готові, можна приступити до збирання ялинки. Поставте перед собою флористичний конус і по самому його низу однією лінією розмістіть мандарини, встромивши зубочистки в пінопласт до упору. Далі, оформіть другий ярус ялинки за тим же принципом, потім третій і так далі поки не закінчиться сам конус.

Варто відзначити, що розміщувати мандарини необхідно якомога щільніше один до одного, а кожен верхній ярус обов’язково повинен лягати на нижній, таким чином нижній ярус мандаринів буде підтримувати верхній, тим самим конструкція буде міцніша і не розвалиться від будь-яких необережних рухів.

Підготуйте ялинові гілки: вони повинні бути всі однієї довжини. Далі акуратно розмістіть їх між мандаринами і застроміть в флористичний конус. Намагайтеся гілочки розміщувати рівномірно по всьому виробу.

Візьміть зірку і розмістіть її на верхівці ялинки. Ялинка з мандаринів готова.

Для створення ялинки можна використовувати не тільки зелені стрічки, а й будь-яких інших кольорів. Досить оригінально виглядають ті ялиночки, де одночасно взяті стрічки трьох і більше кольорів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button