Поради

Як зробити спальне місце зручним та комфортним?

Кожна людина потребує якісного відпочинку, і з цим не посперечаєшся. Тому важливо подбати про те, щоб спальні речі мали гарні характеристики та могли задовольнити ваші потреби. А для цього вибирати їх треба досить ретельно.

Фото https://podushka.com.ua/. Комплект постільної білизни Selena

Якісна постільна білизна – запорука комфортного відпочинку

Речі для сну вирішують багато чого. Якщо вони не відповідають певним вимогам, то не зможуть забезпечити повноцінний сон. Тому краще не експериментувати та зразу купити постіль високої якості. Умови, яким вона повинна відповідати.

  • Екологічність. Кращий варіант для постільної білизни – натуральні тканини. Вони не викликають алергії, “дихають” та створюють комфортний мікроклімат під час відпочинку. Найбільш популярними вважаються комплекти з бавовни у різних варіаціях – з бязі, сатину, ранфорсу, жакарду. Але має попит й постіль з сучасних тканин – тенселу, бамбуку, полікотону. Повний асортимент якісного домашнього текстилю можна подивитися у Podushka.ua.
  • Міцність. Важливий фактор, від якого залежить зносостійкість виробів та їх термін служби. Дізнатися, наскільки міцною є тканина, можна з її щільності, яка обов’язково повинна вказуватись на етикетці. Оптимальні значення 120-220 г/м2.
  • Якісне фарбування. Якщо комплект передбачає наявність принтів, візерунків та інших різнобарвних декоративних елементів, насиченість кольорів повинна бути майже однаковою з обох сторін. Не має бути сильного запаху барвника. До речі, якщо на етикетці зазначено, що кольорову постіль можна прати при температурі до 60 градусів, то це свідчить про стійке фарбування.

Зручна подушка – запорука якісного сну

Подушка – це не просто синонім комфорту та відпочинку. Її значення набагато більше, адже вона дозволяє прийняти природне положення під час сну, забезпечуючи максимальне розслаблення та дбаючи про наше здоров’я. Особливо, якщо це ортопедична подушка, яка не тільки попередить проблеми з хребтом, а й допоможе позбавитися наявних захворювань.

Фото https://podushka.com.ua/. Подушка анатомічна Руно

Щоб правильно підібрати цей аксесуар, треба приділити увагу його характеристикам.

  • Розмір. Універсальними вважаються подушки розміром 50х70 см, 70х70 см. Останні більш підходять людям крупної статури. У плані висоти та жорсткості слід враховувати положення тіла під час відпочинку. Якщо спите на спині – підійдуть моделі з середніми показниками, на животі – низькі та більш м’які, на боці – самі високі та жорсткі.
  • Наповнювач. Подушки з натуральним наповненням (пух, вовна) не слід купувати людям з алергією. У цьому випадку підійдуть аксесуари з бамбуку або льону. Якщо у вас є проблеми з хребтом або ви бажаєте їх уникнути – обирайте подушки з сучасними наповнювачами, які мають ортопедичну дію. Наприклад, піною з пам’яттю Меморі, поліефірними кульками AirFill.

Не варто нехтувати рекомендаціями щодо вибору речей для сну. І тоді вони забезпечать вам міцний та комфортний відпочинок!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button