Поради

Які бувають жіночі гаманці

Стильний зручний гаманець – це не просто популярний аксесуар, але і обов’язкова складова модного образу. Благо, сучасні виробники пропонують дівчатам безліч моделей, що мають продуманий зовнішній вигляд і ергономічний дизайн.

Стильні портмоне випускають такі марки як JCCS, Visconti, Bretto, Dr.Bond, Louis Vuitton, Сhanel, Givenchy і Prada. Відомі бренди прикрашають вироби фірмовими логотипами і написами, які свідчать про ексклюзивність речі. Виділилася і марка Еlisir, що випускає жіночі гаманці зі Сваровські. На жаль, стильні жіночі гаманці від світових брендів досить часто підробляють, тому за покупкою краще йти в офіційні торгові точки.

20-11-15-foto-600x446-1

Модні жіночі гаманці і портмоне

Всі вироби умовно класифікуються за розміром, формою і кількістю відділень. Враховуючи цю класифікацію можна виділити наступні моделі:

Маленькі жіночі гаманці. Це мініатюрні моделі подвійного або потрійного складання, призначені для носіння в дамській сумочці або задній кишені штанів. Маленький жіночий гаманець має кілька відділень для купюр і пластикових карт. Деякі моделі оснащені монетницьою. Невеликі аксесуари поміщаються в будь-яку сумку і клатч, тому проблем з носінням не виникає.

Великі жіночі гаманці. Елегантні статусні моделі досить великого розміру, в яких купюри носять не згинаючи. Великий жіночий гаманець досить місткий, тому в ньому є всі види відділень (для банкнот, сім-карт, кредитних карт, візиток). Деякі моделі навіть мають спеціальне відділення для мобільного телефону. Головний недолік: виріб не поміщається в деякі моделі сумок.

Жіноча сумка-гаманець. А що якщо носити портмоне не в руці, а як сумку, тобто на ремінці? Дизайнери пропонують дівчатам нові цікаві моделі, що мають відстібаючий ремінець. Ці вироби трохи більші від класичних портмоне і виступають у ролі органайзера. У них можна зберігати не тільки купюри, але й документи, телефон, косметику. Жіночий гаманець-клатч – це універсальне придбання для кожної модниці.

Жіночий гаманець на блискавці. Як правило, це досить містка модель, яка застібається на металеву блискавку. Така застібка гарантує, що аксесуар не розкриється від необережного руху, тому можна бути спокійним за його вміст.

Як вибрати жіночий гаманець?

Портмоне – це аксесуар, який пов’язаний з сильним зносом. Його часто тримають в руках, відкривають і закривають, часом навіть роняють, тому вкрай важливо, щоб якість була на високому рівні.

Найпоширенішим матеріалом для гаманця є шкіра. Вона дуже приємна дотик, не стирається і не линяє. Єдиний недолік: на м’якій шкірі з’являються дрібні тріщинки. Щоб уникнути швидкого зносу вибирайте аксесуари з телячої, крокодилячої або зміїної шкіри. Тому рекомендуємо вибирати http://fashiontrends.com.ua/, де гарантовано придбаєте якісний аксесуар.

Можна також вибрати вироби з текстилю. Хоч вони не відрізняються дорогим виглядом і міцністю, але тканинна основа дозволяє зробити їх оригінальними і легкими.

Під час покупки зверніть увагу на якість пошиття виробу. Шви, кнопки і підкладки повинні бути пришиті рівно, нитки, які стирчать, і застібки, які заїдають, неприпустимі. Обрана вами модель повинна зручно лежати в руці і мати всі необхідні відділення. Чи буде це відділення для великих купюр, кредитних карт, монет або візитниць – в цьому ви визначитеся самі. Ну і останнє – гаманець повинен поміщатися в вашу улюблену сумочку! В іншому випадку потрібно буде купувати додатковий затискач для грошей або звикати носити їх в клатчі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments