Різне

Якість продукції та система сертифікації

Якість готової продукції – це ті властивості, які обумовлюють здатність товарів задовольнити всі потреби споживача, що стосуються даного виду товару відповідно до його призначення.

Державні органи сертифікації в Україні стежать за виконанням імпортних та вітчизняних виробників всіх норм якості продукції. Саме тому, сертифікація та сертифікат якості певного виду продукції носить в собі першочерговий характер для підтвердження належної якості продукції. Ігнорування даних правил може спричинити за собою неможливість продажу певної продукції на внутрішньому ринку країни.

В Україні діють такі органи з сертифікації:
–  (національна система з сертифікації готової продукції), організаційну роботу якої визначають державні норми і стандарти якості.
– Система декларування готової продукції, роботу якої визначають технологічні регламенти на певний вид продукції.
Для отримання сертифіката якості та сертифіката відповідності, підприємець повинен пред’явити заявку та перелік необхідних документів на отримання сертифікатів для продукції. Потім проводиться аналіз наданих даних про продукцію і видається сертифікат на відповідність, дані якого вносяться до державного регістр системи УкрСЕПРО (ДСТУ). Щоби полегшити собі завдання, варто довірити це діло спеціалістам. Компанія “Фрідман-Україна”  www.friedman.com.ua/ru/info/show/267  надасть вам повний спектр послуг в отриманні сертифікатів відповідності та якості.

Для того щоб зареєструваті Декларацію про відповідність товарів всім встановленим нормам и Вимогам, підприємець пише заяву і подає його до уповноваженого органу з визначення оцінки відповідності, далі проводять аналіз наданих даних и реєструють Декларацію. Дані декларації вносяться до офіційного реєстру уповноваженого органу з оцінки відповідності. Оформлення Вище наведенних даних дає можлівість:

  • Збільшити в кілька разів конкурентоспроможність готової продукції.
  • Виробникам и постачальникам готової продукції бути впевненними в якості готової продукції.
  • Дає можлівість участі и велику перевагу в різноманітних тендерах.
  • Зробити продукцію більш привабливою для потенційніх покупців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button