Головна / Різні цікавинки / Desheli — інноваційна ізраїльська косметика в Україні

Desheli — інноваційна ізраїльська косметика в Україні

Це косметика зовсім нового рівня. У світі ще немає аналогів відновлювальної формули, яка лежить в основі виробництва кожної лінії дешеле. Унікальний рослинний комплекс FITOTIGH, мінерали Мертвого моря і природні компоненти дозволили створити ідеальний догляд для шкіри, яка потребує відновлення. Активні компоненти масок, сироваток, кремів інтенсивно впливають на шкіру, проникаючи в найглибші шари.

Основний принцип роботи косметики Desheli — це усунення ядра проблеми. Протягом декількох років кращі лабораторії Ізраїлю трудилися над створенням справжнього інноваційного лікування. Desheli — це результат непосильної праці та новітніх розробок в області косметології. Дешеле — це дієво і результативно.

Тисячі клієнтів довірилися ізраїльської косметиці і залишилися задоволені результатом.

З серпня цього року компанія Desheli Україна отримала можливість радувати не тільки жінок, але й чоловіків. У продаж надійшла нова лінія «Diamond Treasure Men Gear», що включає набори для волосся, шкіри обличчя і тіла.

Щоб правильно підібрати догляд, компанія дешеле надає послуги косметологів. У 10-ти найбільших містах України вже відкриті фірмові салони Desheli. Отримати консультацію лікаря-дерматолога, пройти Spa-процедуру і комп’ютерну діагностику шкіри, стежити за всіма поліпшеннями, що відбуваються при застосуванні наборів дешеле, ви зможете, звернувшись у будь-яке офіційне представництво дешеле в Україні.

На сьогоднішній день ця косметика Ізраїлю є кращою не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. Помітне омолодження, поліпшення загального стану шкіри, розгладження зморшок, відновлення епідермісу вже після першого застосування — це дійсне досягнення в косметології.

Desheli — правильний шлях для ідеального догляду за вашою шкірою.