Різні цікавинки

Який будинок тепліший

Збираючись будувати будинок, його майбутні господарі мріють, щоб він був теплим і затишним. А це більшою мірою залежить від того, з чого він зведений. Сьогодні їх будують їх цегли, піноблоку, дерев’яного бруса. Розглянемо переваги кожного виду будівельного матеріалу.

Цегла сам по собі тепла, особливо якщо вона пустотіла. Але якщо будинок буде будуватися в регіоні, де бувають сильні морози, його все одно доведеться утеплювати – показника теплопровідності цегли не вистачить, щоб утримувати всередині тепло, коли на вулиці дуже холодно. Для утеплення застосовуються спеціальні матеріали, типу пінополістиролу. А зверху утеплювача будинок ще потрібно обкласти і декоративною цеглою або іншим облицювальним матеріалом.

Який будинок тепліший

Піноблок або газобетон – сучасний будівельний матеріал, який є дуже теплим через свою дрібну пористу структуру. Його теплопровідність краща, ніж у цегли, але тут існує інша проблема. Блоки з пінобетону сильно вбирають вологу, що негативно позначається на його споживчих характеристиках. Тобто наситившись водою через дощ або талий сніг, будинок потім почне висихати під сонцем або навпаки замерзати на морозі. Чим більше разів таке станеться з будинком, тим швидше він почне руйнуватися. Отож, будинок з піноблоку потрібно обов’язково захищати від вологи.

02-12-14-foto-cikavosti600x372-2

Найтеплішими вважаються http://теплобрус.рф/, тепло з яких взагалі не йде назовні. При цьому в дерев’яному будинку ніколи не буде зайвої вологи, тому що дерево відмінно регулює її рівень. Дерев’яний будинок, якщо він побудований з якісного бруса або колоди, навіть не вимагає додаткової зовнішньої обшивки. З усіх розглянутих матеріалів дерево буде найдорожчим.

Який будинок тепліший

Вибираючи між цеглою, пінобетоном і деревом, обов’язково потрібно враховувати кліматичні умови і кількість грошей в кишені. Навіть цегляний будинок можна побудувати дуже теплим, якщо його якісно утеплити. Те ж і з пінобетоном, якщо його захистити від вологи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button