Різні цікавинки

Інші види зовнішньої реклами

foto_cikavosti_09.08.2014-05В даний час поряд з відомими видами зовнішньої реклами і в літературі, і на практиці широко використовується іноземна термінологія різних рекламоносіїв, що володіють характерними особливостями, які необхідно враховувати при проведенні рекламної кампанії.

Бігборд – це звичайний щит, з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням з наклеєним зображенням, який зазвичай розміщують уздовж жвавих автомобільних трас. Найбільш поширений розмір 3-6 м.

Брандмауер – полотно, друкуване, як правило, на баннерном вінілі і натягнуте на глухі стіни будівель.

Постер (планшет) – досить поширений вид зовнішньої реклами, який представляє собою зображення, пов’язане з жорсткою основою.

Пілларс – тригранна тумба розмірами 1,4×3 м. Зважаючи на її невеликі розміри вона встановлюються не тільки на широких шосе, але і на невеликих міських вуличках. Це прекрасна http://oooalbatros.ru/, розрахована переважно на пішоходів, здатних переглянути інформацію з усіх боків.

Розтяжка – вузька стрічка з баннерного вінілу, яку перетягують через вулиці. Найчастіше використовується при рекламі всіляких заходів. Її також можна застосовувати у великих приміщеннях (на виставках) або, наприклад, на станціях метрополітену.

Сіті-формат – це конструкція, що представляє собою коробку (або її скелет) розмірами 1,8×1,2 м, на яку наклеюється або натягується реклама. Якщо конструкція обладнана внутрішнім підсвічуванням, рекламне оголошення друкується на плівці, яка розсіює світло. Якщо підсвічування немає – то реклама друкується на звичайному папері.

Будівельна сітка – досить поширений вид рекламоносія. Вона розтягується на лісах реконструйованих будівель і на неї розміщають рекламу.

Папір, PVC (полівінілхлорид), стільниковий полікарбонат, пенокартон – ось далеко не повний перелік матеріалів, які можуть бути використані для рекламоносіїв. Перші два матеріали – папір та полівінілхлорид – найпоширеніші.

Папір, природно, дешевший від PVC, але і зношується швидше, а значить, для довгострокової рекламної кампанії він не годиться.

Що стосується якості друку при оформленні зовнішньої реклами, то підхід тут не однозначний і визначається поставленим перед рекламою завданням Стенд для виставки, наприклад, повинен бути роздрукований з відмінною (фотографічною) якістю, а плакат на глухих стінах будівель такої високої якості не вимагає і може бути віддруковано з низьким дозволом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button