Різне

Який принтер вибрати: лазерний чи стуменевий?

foto_cikavosti_20.06.2014-04_resizedДо виникнення технології економного друку за допомогою СНПЧ вибір був очевидний – лазерний принтер. Кольоровий друк за допомогою струменевих принтерів був для домашніх користувачів дорогим і не виправдовував своїх витрат. Поява СНПЧ і впровадження цієї технології у промислове виробництво дозволило друкувати на струменевих принтерах з економією в 1000% в порівнянні з друком на оригінальних картриджах. Альтернативні чорнило, що заправляють в СНПЧ, не високі за вартістю, а отже їх витрата на друк в грошовому вираженні вже незначна в порівнянні з вартістю фотопаперу. При цьому вдалося зберегти якість друку на рівні оригінального. Окрім того, сучасні МФУ – це справжні комбаїни, тут http://www.ciss-kazan.ru/, що вражають своєю ріноманітністю та доступністю,

Принтер кольоровий лазерний дуже дорогий при покупці і при подальшій заправці. Купити 4 картриджа на кольоровий лазерний принтер можна в середньому за $ 250. Цього вистачить щоб надрукувати від 1000 до 2000 (залежно від моделі принтера). Цю ж кількість кольорових листів можна роздрукувати заправивши 100 – 200 мл. чорнила кожного кольору в систему безперервної подачі чорнила струменевого принтера. І зробити це можна, витративши в середньому $ 15 за комплект 4-х чорнила по 100мл. Колосальна економія на друку в порівнянні з лазерним принтером!

Принтер лазерний чорно-білий також не дешевий в обслуговуванні. Купити картридж на лазерний принтер коштує в середньому $ 65. Цього вистачить також на 1000 – 2000 аркушів формату A4, однак це буде або чорно-білий текст, або монохромне зображення. Роздрукувати барвисту фотографію, рекламний флаєр, буклет або візитки вже не вийде. Крім цього, тонер, використовуваний в картриджах лазерного принтера не тільки коштує грошей, він ще й має негативний вплив на здоров’я. Тому, користуючись лазерним принтером, рекомендується регулярно провітрювати приміщення, де він знаходиться. Незважаючи на вищевказані недоліки, лазерні принтери все ще використовуються в більшості офісів. До плюсів його використання можна віднести відносно високу швидкість друку і вологостійкість відбитків. Однак, для більшості домашніх користувачів, так само як і для роботи в офісах, де потрібен кольоровий друк, вибір лазерного принтера – не самий раціональний.

Струменевий принтер з СНПЧ – кращий вибір для офісу та дому. Низька вартість друку, якісні зображення і фотографії, собівартість роздрукованого тексту нижча, ніж у лазерного друку, зручність користування і заправки і безпека для здоров’я – все це робить струменевий принтер номером один при виборі друкувального помічника. На струменевому принтері можна друкувати не тільки на офісному папері, а й на картоні, на поверхні DVD, на спеціальних термотрансферах для перенесення на футболки і, звичайно ж, на фотопапері. При використанні СНПЧ витрата грошей на чорнило зовсім незначна. І навіть, якщо спочатку вартість готового комплекту Принтер + СНПЧ може перевищувати ціну деяких лазерних друкуючих пристроїв, то економія отримана при друку, окупає вкладення вже в перші місяці роботи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments