Авто

Яку мийку високого тиску вибрати?

Популярність мийок високого тиску стрімко зростає. Останнім часом їх все частіше можна зустріти не тільки в сервісах по догляду за автомобілями, але й у власних гаражах автомобілістів. Сьогодні ми постараємося допомогти читачам у пошуку відповіді на питання, яку мийку високого тиску вибрати.

03-08-15-foto-600x400-1

Мийки високого тиску — це пристрої, що має багатофункціональні можливості. При своїх невеликих габаритах, вони забезпечують якісну мийку автомобілів не тільки на побутовому, а й професійному рівні в спеціальних сервісах.

Причому багато автовласників віддають перевагу саме http://www.e-katalog.ru/ для автомобіля в ручному режимі, а не з використанням автоматичних мийних систем тунельного або портального типу.

Це пов’язано з тим, що ручна мийка високого тиску не має обертових щіток, і тому виключається можливість пошкодження лакофарбового покриття кузова за рахунок дрібних частинок абразиву, які зустрічаються в бруду і пилу, що потрапляє на автомобіль. Весь бруд видаляється струменем води, який подається під високим тиском.

Причому конфігурація струменя води та його тиск може змінюватися, залежно від обраних режимів мийки.

Пропонуємо читачеві подивитися відео про вибір мийок високого тиску:

Значущі характеристики мийок високого тиску

Щоб вирішити для себе, яку вибрати мийку високого тиску, слід визначитися з тим, які технічні характеристики цього обладнання є найбільш значущими.

Напір води, що виривається під високим тиском, забезпечує помпа. І саме від її потужності залежать можливості мийки і клас пристрою.

До першого, найбільш бюджетного класу відносяться мийки потужністю до 1,5 КВт. Вони мають невелику продуктивність — до 360 л / год. Тиск у таких мийках не більше 110 Бар.

Мийки цього класу можна використовувати для невеликих автомобілів. Причому їх безперервний робочий ресурс дещо обмежений. Миття потрібно періодично вимикати, щоб дати двигуну охолонути. Забір води така мийка може робити тільки з водопровідної труби. Якщо мийку такого класу підключити до ємності для води, різко падає продуктивність і тиск. І якісно вимити з таким напором автомобіль неможливо.

До другого (середнього) класу відносяться мийки, у яких помпа має потужність до 2.1 КВт. Така потужність дає можливість досягати продуктивності до 460 л / год. Тиск на виході шланга досягає 140 Бар.

За допомогою мийок цього класу можна обслуговувати два-три автомобілі на тиждень. Перевага цих мийок в тому, що вони вже можуть засмоктувати воду з індивідуальної ємності, а не тільки брати з водопровідної магістралі. Перевага можливості індивідуального засмоктування води, полягають у можливості застосовувати різні миючі речовини, які можна додавати у воду. Але потрібно розуміти, що режим індивідуального засмоктування води в цілому знижує ресурс агрегату. Виходить, що помпа виконує подвійну роботу, якщо підключена до індивідуальної ємності.

Мийки високого тиску професійного рівня призначені для регулярного обслуговування автомобілів. У них практично немає обмежень по кількості обслуговуваних автомобілів в день. Потужність таких агрегатів може досягати 3 КВт, а продуктивність доходить до 600 л / год. Тиск на виході доходить до 160 Бар.

Маючи такі характеристики, мийки фахового рівня здатні обслуговувати не тільки легкові автомобілі, але і автомобілі комерційної групи: вантажівки, мікроавтобуси, автобуси, сільськогосподарську техніку.

У комплект професійних мийок входять не тільки різні насадки, але і різні шланги високого тиску. Різні пристосування, які дають можливість впоратися з очищенням від іржі. Завдяки високому тиску, мийки професійного класу можна використовувати в якості інструменту абразивного очищення не тільки від бруду, а й від деяких видів старої фарби.

Мийки цього класу можуть працювати не тільки, будучи підключеними до магістрального водопроводу, а й маючи незалежну ємність для води. Причому при засос води в мийку з ємності, потужність помпи практично не падає.

Безумовно, професійні мийки високого тиску коштують дорого. І чим більше їх потужність і продуктивність, тим вони дорожчі.

Підігрів води

Отже, з найбільш значимими характеристиками мийок високого тиску ми визначилися. Але щоб визначитися в питанні про те, яку вибрати мийку високого тиску, слід також врахувати такий фактор, як наявність додаткових опцій і можливостей.

Наприклад, мийки високого тиску, середнього та професійного рівня можуть мати систему, що дозволяє працювати з підігрітою водою. Причому підігрів відбувається як усередині системи, так і може відбуватися із застосуванням зовнішньої ємності для нагріву води.

Підігрів води дає хороший ефект, якщо доводиться боротися з патьоками масла. Одночасно підігрів створює умови для роботи деяких миючих хімічних засобів.

Кнопка «Наверх»