Авто

Електричний Nissan Qashqai – 3-е покоління кросовера стало послідовним гібридом (фото+відео)

Через трохи більш як чотирнадцять років з моменту запуску в серію першого Qashqai японський автовиробник представив третю генерацію компактного кросовера. Новий Qashqai стане першим автомобілем Nissan в Європі, для якого доступна силова установка e-Power, виконана за схемою послідовного гібрида. У такої машини є ДВЗ, але він не пов’язаний з колесами, а використовується для вироблення електроенергії. Вона витрачається на роботу електромотора, який безпосередньо призводить машину в рух.

Момент, що обертає генератор 1,5-літровий бензиновий двигун розвиває потужність 156 к. с. (115 кВт), а тяговий електромотор – 190 к. с. (140 кВт). Як і повністю електричний Leaf, гібридний кросовер підтримує режим керування однією педаллю. Про можливості приводу на всі колеса не повідомляється, хоча в Японії пропонується Nissan Note e-Power в такому виконанні.

Електричний Nissan Qashqai - 3-е покоління кросовера стало послідовним гібридом

Як і у випадках з Qashqai попередніх поколінь, дизайн нової електрифікованої моделі розробив підрозділ Nissan Design Europe, який базується в Лондоні, а за технічну частину відповідав Nissan Technical Centre Europe, розташований в британському Кренфілді.

Електричний Nissan Qashqai - 3-е покоління кросовера стало послідовним гібридом

В цілому новий Qashqai виглядає як логічний розвиток свого попередника. Передня частина Qashqai третього покоління отримала характерні для сучасних моделей марки V-подібні обводи решітки радіатора і вузькі дворівневі фари.

Кросовер став трохи більше: колісна база виросла на 20 мм, довжина – на 35 мм, ширина – на 32 мм, а висота – на 25 мм. Для третього покоління доступні 20-дюймові колеса (раніше максимальний діаметр дисків для Qashqai був на один дюйм менше).

Електричний Nissan Qashqai - 3-е покоління кросовера стало послідовним гібридом

Перероблена компоновка кузова дозволила зробити салон просторіше. Наприклад, висота салону збільшена на 15 мм, а простір для ніг пасажирів другого ряду – на 28 мм. Крім того, завдяки новій конструкції задньої підвіски підлога над нею стала нижче на 20 мм, що додало 74 літри до обсягу багажника.

Електричний Nissan Qashqai - 3-е покоління кросовера стало послідовним гібридом

При розробці салону основна увага приділялася комфортності, ергономічності, естетичності і якості матеріалів. Інформаційно-розважальна система нового Qashqai, дев’ятидюймовий дисплей якої отримав підвищене розрішення, підтримує взаємодію з гаджетами на iOS і Android, а також управління через голосових помічників Google і Amazon. Екран щитка приладів діагоналлю 12,3 дюйма доповнюється 10,8-дюймовим проєкційним дисплеєм.

Вихід Qashqai e-Power на європейський ринок запланований на 2022 рік, ціни поки не названі.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button