Ґаджети

Який смартфон обрати для повсякденних потреб

Сьогодні важко уявити час до того, як на ринку з’явилися смартфони. Сучасні функціональні ґаджети поєднують функції телефона та комп’ютера. Пристрій дозволяє здійснювати дзвінки, робити фото, відео, користуватися різноманітними програмами. При виборі смартфона https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobilnye_telefony_smartfon.html варто вивчити пропозиції ринку, звернути увагу на функціонал техніки та репутацію виробника. 

Популярні виробники мобільної техніки 

При виборі мобільної техніки споживачі перш за все звертають увагу на виробника. Завдяки здоровій конкуренції торгові марки шукають свою аудиторію та пропонують для неї оптимальний продукт. Користувачі можуть обрати смартфон відповідно до свого бюджету та його функціональних можливостей. Найбільш відомі бренди, які присутні на українському ринку:

  • Apple. «Яблучна» техніка належить до елітної та найбільш бажаної серед споживачів. Продукція працює на своїй операційній системі, яка відрізняється відмінною оптимізацією та високою безпекою. Кожна новинка має покращений функціонал, нові технології та корисні функції. 
  • Samsung. Вартість техніки більш доступна, ніж у попереднього бренду. Моделі оснащуються якісними камерами, що дозволяє робити знімки професійного рівня. Розробники постійно працюють над втіленням передових ідей, наприклад, створюють смартфони з розкладними екранами. 
  • Xiaomi. Китайський виробник пропонує бюджетну та якісну техніку, яка може конкурувати з гігантськими брендами. Смартфони оснащені власною операційкою MIUI, мають потужні камери, якісну звукопередачу, потужну батарею, яка дозволяє працювати до 24 годин без перерви. 
  • Huawei. Техніка відома хорошою продуктивністю. Процесори використовують енергію економно, що дозволяє грати у відеоігри, користуватися різними додатками та програмами. 

Які критерії потрібно врахувати при купівлі смартфона

Одним із ключових критеріїв при виборі смартфона залишається оперативна пам’ять. Чим вищий цей показник, тим краще працюватиме техніка. Телефону з ОП до 32Гб достатньо користувачам, які використовують ґаджет переважно для дзвінків та обміну файлами. Для виконання стандартних завдань потрібно до 128 Гб. Люди, які користуються максимальними можливостями смартфонів, обирають техніку з додатковими носіями пам’яті. 

На швидкість та продуктивність девайса впливає кількість ядер. Сучасні моделі мають від 4 до 8. Для зручності користування важливо враховувати, які комунікації підтримує смартфон. Серед найбільш корисних опцій можливість бездротової передачі інформації, безконтактна оплата з карти, передача координат перебування користувача та ін. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button