Ґаджети

Як підібрати чохол на телефон

Жоден власник смартфону не хоче побачити на своєму дорогому гаджеті подряпини чи тріщини через тиждень після його купівлі. Щоб вберегти апарат від пошкоджень треба купити аксесуари на телефон, які його захистять. Чохол здатен не тільки вберегти гаджет від зовнішніх загроз, а й надати йому неповторності. Вигідно купити чехол на телефон можна в Інтернеті. Онлайн-магазини пропонують різноманітний асортимент кейсів по доступним цінам. Ми розповімо, як вдало купити чохли на телефон.

Перший етап – обрати форм-фактор

Існує два типи чохлів – «книжка», накладка. Якщо ви хочете забезпечити гаджету повну безпеку, то обирайте «книжку». Її конструкція складається з обкладинки та фіксатора для телефону. Конструкція прикриває всі частини гаджета. «Книжки» виглядають досить солідно, особливо ті, які виконані з натуральної шкіри. Більшість таких кейсів може використовуватись в якості підставок для смартфону, що досить доречно під час онлайн-спілкування чи перегляду фільмів.

Накладка прикриває лише тильну та бокові частини пристрою. Така конструкція з одного боку дозволяє мати відкритий доступ до дисплею, а з іншого – робить вразливою передню панель девайса. Тому купуючи накладку слід обов? язково взяти ще й захисне скло. Накладки вирізняються великою варіативністю дизайнів. Це робить їх ідеальним варіантом для тих, кому потрібен не тільки надійний захист, а й просто гарний, яскравий аксесуар, який дозволить виділитись на загальному тлі.

Другий етап – вивчити властивості матеріалів

В якості головних матеріалів при виробництві аксесуарів використовують:

  • Силікон. Силіконові кейси – найбільш розповсюджений варіант захисту девайса. Вони зазвичай відносяться до бюджетних аксесуарів, які добре виконують базові захисні функції.
  • Термопластичний поліуретан. Термополіуретанові вироби нагадують силіконові, проте мають більшу щільність. TPU амортизує удари та не ковзає у раках.
  • Ударостійкий пластик. Пластикові аксесуари дуже міцні, завдяки чому здатні ефективно захищати від подряпин. Вони здатні довго зберігати нанесений на них малюнок.
  • Шкіру. Це довговічний матеріал з чудовими захисними властивостями. Шкіряний кейс не ковзає в долоні і мінімізує падіння гаджета.

Деякі чохли виконуються з кількох матеріалів, наприклад, протиударні чохли. Це різновид накладок, виготовлений з термополіуретану та ударостійкого пластику. Завдяки цьому кейс забезпечує телефону максимальну безпеку під час подорожей, занять спортом та у інших ситуаціях, коли існує ризик серйозного пошкодження пристрою внаслідок удару чи падіння.

Третій етап – вибір дизайну

Найбільше розмаїття дизайнів можна зустріти серед накладок. В асортименті є прості моделі з прозорою поверхнею і дизайнерські варіанти, прикрашені малюнками, візерунками, різними написами і стразами. Якщо ви не бажаєте приховувати дизайн свого гаджета, тоді обирайте прозорий кейс. Для забезпечення оригінальності телефону слід приділити більше уваги вибору захисного аксессуара. «Книжки» пропонуються найчастіше у класичному дизайні, тому чудово доповнюють діловий стиль. Яскраві молодіжні моделі серед «книжок» зустрічаються доволі рідко.

Обираючи дизайн, також зверніть увагу на додаткові елементи конструкції. Деякі накладки мають кільце-тримач, яке можна використовувати у якості підставки, або металеву пластину, що дозволяє фіксувати телефон на магнітному тримачі в салоні авто. Також можна зустріти моделі зі шторкою для камери, повербанком, кишенями для пластикових карток.

Якщо врахувати усі рекомендації, вдасться підібрати чохол, який буде слугувати не тільки захисником. З вдало обраним кейсов стане легше використовувати функції смартфону та вдасться виділити пристрій на тлі аналогів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button