Ґаджети

Аналітики прогнозують стійке зростання прибутку Samsung в 2015 році

Навіть якщо Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge стануть для Samsung справжніми бестселерами, то все одно цього буде не достатньо, щоб акції компанії злетіли вгору. І все ж акції Samsung впали на 6% за поточний рік. Завтра буде представлений звіт за другий квартал року і аналітики зможуть оцінити прибуток виробника.

Зараз на підставі опитування 39 аналітиків, Samsung, як очікується, зможе повідомити про отримання операційного прибутку в розмірі 6.4 мільярда доларів за другий фінансовий квартал. В основному прогнозувався прибуток такий же, як у попередньому кварталі, але за останні 30 днів аналітики переглянули прогнози у бік скорочення. Якщо раніше говорили про те, що Samsung отримає близько 6.22 мільярдів, то тепер навряд чи виробник зможе заробити більше 6 мільярдів.

Незважаючи на те, що 20 аналітиків з 39 змінили свій прогноз на 2015 рік в гіршу сторону, все ж у Samsung величезний шанс повернути втрачений прибуток. За опитуваннями аналітиків за весь 2015 рік Samsung зможе отримати операційний прибуток у розмірі 24.7 мільярдів доларів. Нагадаємо, в минулому році Samsung нарахував 22.2 мільярдів, що стало для компанії трирічним мінімумом. Друга половина цього року повинна бути більш оптимістичною – за третій і четвертий квартал очікується відповідно 6.49 і 6.66 мільярдів доларів відповідно.

Samsung втратив можливість збільшити цифри продажу цього року, однак попит на Galaxy S6 Edge був недооцінений. У результаті високий попит лишився незадоволеним, хоча зараз Samsung випускає вже досить флагманів S6 Edge, але найближчим часом вони зіткнуться з жорсткою конкуренцією з боку iPhone 6S.

При збільшенні екрану «айфона» до 4.7-дюймів в iPhone 6, компанія Apple запропонувала iPhone 6 Plus з 5.5-дюймовим екраном. Тільки в першому фінансовому кварталі Apple продала 74.5 мільйонів смартфонів. В цьому році компанія буде використано нову «зброю» – Force Touch. Це вже використовується в Apple Watch і годинник вміє розпізнавати ступінь торкання – від важкого до легкого натискання дотику.

Samsung, в свою чергу, може представити Galaxy S6 Edge+. Це, вважаємо, буде збільшена версія Galaxy S6 Edge з процесором Snapdragon 808 і Adreno 418.

Натхнення: galaxy-droid.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button