Відео

Європа потерпає від аномальних морозів (відео)

Аномальні холоди, які обрушилися на багато країн Європи, включаючи південні регіони, призвели до загибелі десятків людей.

Морози скували значні частини Європи, викликавши труднощі для людей, особливо мігрантів, безпритульних і літніх. Кількість смертей йде на десятки. Найбільше загиблих у Польщі.

Особливо складна ситуація склалася на півночі Польщі, де від переохолодження загинуло вже 20 осіб. Крім того, ряд міст країни оповитий смогом, оскільки для опалення використовується неякісне паливо. З такою проблемою зіткнулися у містах Рибник, Ченстохов і Катовіце, де через небезпеку для здоров’я жителів були закриті дитячі садки і школи.

У Сербії через сильні морози оголошений червоний рівень небезпеки, а в дев’яти муніципалітетах введений режим надзвичайної ситуації. Було припинено судноплавство на Дунаї, який скутий льодом. За даними місцевої влади, як мінімум дві людини загинули в Сербії від переохолодження.

Ще три людини замерзли в Македонії, де в минулі дні температура опустилася нижче -20°С градусів. Така ж погода зараз в Албанії. У курортних містах на півдні країни вперше за більш ніж чверть століття випав сніг. Було порушено електро – і водопостачання багатьох міст. Жертвами морозів в Албанії стали п’ять осіб.

Непросто доводиться мігрантів з країн Африки та Близького Сходу, які просто не звикли до негативних температур. На грецькому острові Лесбос 250 біженців з наметових таборів перевели в готелі, інші будуть розміщені на судні ВМС, яке прибуло до острова.

Холод змінив життя і грецької столиці. В Афінах були закриті більшість шкіл, крім того, в місті відкрито обігріваючі притулки для біженців. Такі ж заходи були вжиті в Болгарії, Румунії і Хорватії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button