Всесвіт

Уфологи: NASA приховує сліди перебування прибульців на Місяці

Новинне видання Mirror публікує інформацію про те, що уфологи звинувачують фахівців американського космічного агентства NASA у приховуванні інформації, яка підтверджує перебування прибульців на Місяці.

Уфологи опублікували в Мережі нові знімки, які, на їхню думку, доводять перебування прибульців на Місяці. Всі знімки вони беруть зі сторінок офіційного сайту американського космічного відомства NASA. Уфологи стверджують, що співробітники NASA завідомо підправляють знімки і усілякими способами намагаються приховати інформацію про існування життя на Місяці.

Раніше уфологи публікували відео з підбіркою фотографій, яке демонструє якісь споруди на поверхні супутника Землі, на популярному відеохостингу YouTube. Тепер вони виявили знімки космічного корабля НЛО, зроблені під час місії «Аполлон-11». Відомий уфолог Скотт К. Уорінг, який помітив фотографії, зауважив, що відображений корабель за формою дуже схожий з кораблем «Сокіл тисячоліття» з відомого фільму «Зоряні війни». Проте NASA в черговий раз не надає цьому ніякого значення і ніяк не коментує подібні знімки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button