Земля

Унікальний кит-альбінос помічений біля узбережжя Австралії

Єдиний у світі повністю білий горбатий кит, що отримав кличку Мігалу (Migaloo), помічений біля східного узбережжя Австралії в районі штату Новий Південний Уельс, передає BBC. Фотографії та відео з китом зробила користувачка на ім’я Елісон Рід в районі узбережжя курортного міста Байрон-Бей.

27d9a84043257508628035edc3f22a6f
За даними ABC, знімки були зроблені з човна, яку жінка орендувала спеціально для виходу в море в надії побачити знаменитого кита, який в цей час року зазвичай мігрує на північ. Зустріч з китом сталася близько 10 години ранку 26 липня. За словами користувачки, їй вдалося протягом приблизно двох годин спостерігати, як Мігалу грався з іншим горбатим китом. “Це було просто неймовірне видовище”, – поділилася враженнями австралійка.

.@Migaloo1 spotted off Ocean Shores this morning! Video by Alison Reid @ABCNewsBrisbane pic.twitter.com/HoRuAtzujY

— ABC Gold Coast (@abcgoldcoast) 26 липня 2016 р.

Напередодні Мігалу був помічений в районі пляжу міста Ілука в Новому Південному Уельсі. Про це повідомляє науково-дослідний центр з вивчення білого кита на своїй сторінці в Twitter. Після Байрон-Бей він був помічений в районі узбережжя Голд-Кост. 22 липня кита бачили в районі Порту Стівена. Він був у компанії менш великого родича, очевидно, самки.

Вперше Мігалу був сфотографований біля берегів Австралії в районі Байрон-Бей в червні 1991 року. Він є єдиним у світі відомим людям повністю білим горбатим китом.

Довжина ссавця становить 14 метрів, а вік – близько 28 років. При цьому зазвичай тривалість життя цих ссавців становить близько 50 років.

Імя Мігалу перекладається з мови австралійських аборигенів як “білий хлопець”. Щорічна міграція горбатих китів з півдня відбувається зазвичай в період з вересня по листопад. Видовище привертає в Австралії велику кількість туристів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button