Всесвіт

З’явився телескоп, який буде стежити за небезпечними астероїдами

Вчені з НАСА представили телескоп, який може виявити небезпечні астероїди. Він може спостерігати рекордні області космосу.

НАСА оголосило про розробку космічного телескопа для відстеження за астероїдами, які можуть бути небезпечні для Землі.

Дослідники пояснили, що космос – це величезна область, і ми майже не знаємо, що відбувається за межами Землі. NASA вирішило попрацювати над телескопом, який зможе бачити астероїди в межах нашої Сонячної системи, щоб передбачати можливі загрози для нашої планети.

Відповідно до прес-релізу НАСА, їх інфрачервоний космічний телескоп надасть велику допомогу зусиллям дослідників з планетарної оборони. Телескоп збільшить їх здатність спостерігати і характеризувати будь-які потенційно небезпечні астероїди, комети та навіть зірки в межах 30 млн км навколо орбіти Землі.

Робоча назва пристрою – Near-Earth Object Surveyor. Майк Келлі, науковий співробітник НАСА за проєктом, сказав, що воно зможе швидко прискорити темпи виявлення космічних небезпек, які можуть представляти серйозну загрозу для Землі.

Він додав, що телескоп буде мати функцію, яка дозволить виявити не менше 90% астероїдів розміром 140 м протягом десяти років після запуску.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments