Відео

З деяких екзопланет видно, що відбувається на Землі

З деяких екзопланет – тіл, що знаходяться за межами нашої сонячної системи видно, що відбувається на Землі.

Ліза Калтенеггер, доцент астрономії Коледжу мистецтв і наук і директор Корнелльського інституту Карла Сагана, а також Джошуа Пеппер, доцент фізики в Університеті Ліхай, разом ідентифікували 1004 зірки, схожі на наше Сонце, які можуть містити планети, подібні до Землі, в їх власних зонах проживання. Всі вони знаходяться приблизно в 300 світлових років від Землі.

Але які зоряні системи можуть виявити Землю? На це питання може відповісти екліптика Землі. Це така площина орбіти Землі навколо Сонця. Екліптика – це місце, де будуть розташовані екзопланети, які бачать Землю, оскільки вони будуть там, де Земля, перетинає власне Сонце. Так з екзопланет відкриється вид на нашу планету.

Пеппер і Калтенеггер створили список тисячі найближчих зірок, використовуючи зоряний каталог NASA Transiting Exoplanet Survey Satellite (TESS).

“Тільки дуже невелика частина екзопланет випадково виявиться вирівняною з нашою лінією огляду. Але тисячі зірок, які ми визначили в нашій статті, і які знаходяться в околицях Сонця, могли бачити, як наша Земля проходить повз Сонце”, – говорить Джошуа Пеппер, доцент фізики в Університеті Ліхай

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button