Технології

У Китаї дронів навчили знищувати осині гнізда (відео)

Жителі центрального Китаю і інженери придумали спосіб боротися з великою кількістю ос у своїх містах. Вони переробили дрони й навчили їх спалювати гнізда комах.

Інженери з центрального Китаю переобладнали дрони в літаючі вогнемети, пристрій вже знищив понад сто осиних гнізд. Їх використовувала група добровольців Blue Sky Rescue, яка проводить пошуково-рятувальні та інші екстрені роботи. Їм допомагали жителі повіту Чжун, розташованого недалеко від міста Чунцін.

Вони зібрали 12200 доларів, щоб купити безпілотний літальний апарат, після цього обладнали його бензобаком і спеціальною вогневою насадкою. На відео ініціативної групи дрон пролітає повз вулики, після чого оператор безпілотника повертає замок запалювання, і дрон спалює осине гніздо за допомогою вогню.

Поки ініціативна група знищила 11 вуликів, їх залишилося близько 100. Як зазначає місцеве видання, жителі Чжунсяна дуже задоволені. «Тепер нам не потрібно боятися того, що нас покусають оси», – заявили вони в інтерв’ю місцевому телеканалу, яке цитує The Independent.

В Blue Sky Rescue розповіли, що після того, як дрон знищить всі осині гнізда, його можна буде використовувати і для мирних цілей – наприклад, для порятунку людей у морі.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button