Головна / Ґаджети / З розвитком 5G смартфони знову стануть непривабливими

З розвитком 5G смартфони знову стануть непривабливими

Видання LightReading побоюється, що перші смартфони, які підтримують 5G-стнадарт, втратять звичний обтічний вигляд і будуть виглядати грубо.

За останні кілька років зовнішній вигляд смартфонів сильно змінився. Дизайнери і інженери компаній-виробників докладали чимало зусиль, щоб ґаджети стали виглядати більш привабливо.

Телефони ставали тоншими, екрани займали все більше площі, антени і безліч кнопок пішли в минуле. Однак підтримка стандарту 5G поки що вимагає піти на деякі дизайнерські компроміси.

Справа в тому, що для роботи на високих швидкостях потрібен зовсім інший спектр частот. На відміну від звичних радіохвиль, сигнали 5G не здатні розповсюджуватися на великі відстані і проникати крізь об’єкти без втрат. Тому, у всякому разі, першим 5G-смартфонам знадобляться більш потужні антени.

Можливо, з часом інженери знайдуть спосіб зробити високочутливі приймачі компактними, але всі існуючі рішення так чи інакше призведуть до того, що корпус смартфона стане масивніший і обзаведеться додатковими конструкціями.

Поява помітних антен може вплинути на популярність смартфонів нового класу і утруднити їх поширення. До того ж, впровадження нових технологій призведе до збільшення вартості ґаджетів. Тому, швидше за все, багато компаній не будуть випускати флагманських 5G-апаратів і почекають, поки стандарт стане більш доступним.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments