Екологія

Забруднення повітря в Пекіні в 20 разів вище норми

Стан повітря в китайському Пекіні і на півночі Піднебесної різко погіршився. Заміри, зроблені вранці у четвер, 4 травня, показали, що концентрація шкідливих часток у повітрі перевищує норму в 20 разів.
У столиці країни, рівень забруднення досяг 500 мкг зважених частинок на кубометр. Для порівняння: безпечна норма, встановлена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), — 25 мікрограмів на кубометр.


Влада Китаю рекомендувала населенню районів, які страждають від якості повітря, залишатися вдома і максимально скоротити перебування на вулиці. Особливу увагу на урядовий сигнал повинні звернути пенсіонери та діти.

Смог оповив Пекін через пилову бурю, яка накрила мегаполіс напередодні, в ніч з середи на четвер.
Останнім часом подібні ситуації стали для Китаю буденністю. Якість повітря падає через величезні обсяги токсичних викидів від фабрик та заводів і популярного серед небагатого населення опалювання вугіллям.

У січні Пекін пережив сильне смогове забруднення, у зв’язку з яким була оголошена «помаранчева» погодна тривога. У цей складний період чиновники оголосили про створення екологічної поліції, яка буде відстежувати випадки нелегального спалювання сміття, дерева та іншої біомаси.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button