Людина

У «START_IT» навчали дітей з родин учасників АТО

«Майстер відео-трансляцій на YouTube, Instagram, Pinterest», «Стань зіркою YouTube» та «Стань майстром Photoshop: 5 кроків» – одразу три спеціальні навчальні курси від Львівської академії «START_IT» пройшли діти  з сімей учасників АТО.

Адже завдяки співпраці  з соціальним  мегапроектом «Мій тато захищає Україну» із відомою IT-компанією – Львівська академія «START-IT», впродовж п’яти днів викладачі академії навчали дітей творити власні фотографії, використовуючи програму «Adobe Photoshop», а також організувати власний відеоблог та розкрити таємниці роботи на каналі «YouTube». Маленькі ІТ-шники із великим задоволенням відвідували кожне із занять, адже щодня отримували нові, цікаві та корисні знання.

А завершальним етапом курсів стала презентація роботи кожного учня Львівської академії «START_IT», а також вручення малечі  сертифікатів про пройдені курси. Відтак діти-учасники курсів поділилися своїми враженнями від програм Львівської академії «START_IT». Вони, зокрема, зазначили, що пройдене навчання – це лише початок їхнього шляху вдосконалення знань та навиків роботи із комп’ютерними програмами. А пройдені курси викликали в дітей бажання і надалі розвиватися в цьому напрямку, оскільки, як зазначають юні IT-фахівці, це не лише цікаво, але також є прекрасною можливістю для хорошого старту у вивченні IT-технологій, що в майбутньому їм допоможе  при пошуку хорошої роботи.

Ігор Галущак

Львів


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button