Відео

Загадкова знахідка в Антарктиді поставила на вуха весь світ

Конспірологи, вчені і просто любителі всього незвичайного в усьому світі активно обговорюють загадковий об’єкт, який канал Secureteam10 випадково виявив на Google-картах в районі субантарктичного архіпелагу.

Youtube повний мисливців на надприродні явища і прихильників теорій змови, які раз у кілька років і справді примудряються знайти щось цікаве. Канал Secureteam10 привернув світову увагу на регіони під назвою Південна Георгія і Південні Сандвічеві острови. Технічно, це територія Великобританії, реліквія епохи колоній — 100% населення цих неживих снігових пусток складають члени British Antarctic Survey (BAS). Але, можливо, тепер дослідники не самотні.

Як завжди, допомогли Google-карти. Якщо перейти за координатами -54°39’44.62″S і 36°11’42.47″W, то можна побачити, що на льоду з’явився якийсь дивний об’єкт. Через низьку якість зображення про його справжню природу можна будувати тільки гіпотези. Доктор Річард Уоллер з британського університету Кіла в інтерв’ю Daily Mail впевнений, що нічого надприродного тут немає. Вчений багато часу провів на Алясці, вивчаючи особливості утворення льоду, а тому вважає, що це просто зруйнована частина льодовика, яка відкололася від основної маси і, подібно лавині, скотилася вниз по схилу. Цим пояснюється і слід, що залишився за дивним об’єктом: на думку Уоллера, це просто шматки льоду, ще не занесені свіжим снігом.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button