Аналітика

Застрахувати власного котика або песика? Легко!

В гостях у бізнес-шоу «Експертна думка» на радіостанції «Країна FM» побувавала  СЕО і еко founder страхової компанії SPOKK Олександра Гладишевська. Про те, як розвивався проект, а також про емоції та турботу до домашніх тварин розпитував автор шоу, сценарист і івент-режисер Павло Ковчег.

Зокрема, СЕО SPOKK Олександра Гладишевська розповіла слухачам про інноваційну історію на території України, команду супергероїв, які взяли на себе серйозні та, водночас, класні зобов’язання, та антишахрайські кейси щодо страхування котиків і песиків.

Чудернацька ідея від SPOKK

Страхування домашніх тварин для США та Європи багато років як стало буденністю, а для України сьогодні – екзотика. Тож, онлайн-платформа SPOKK працює для того, аби будь-яка людина могла скористатися сервісом і застрахувати свого песика чи котика від нещасних випадків (зокрема, автомобільної аварії чи падіння з висоти). Крім цього, платформа надає змогу врегулювати збиток та отримати свою грошову компенсацію протягом кількох хвилин.

Чому потрібно страхувати котика чи песика?

Як свідчить досвід комнди SPOKK, яий базується на реальних прикладах, домашня тваринка може легко травмуватися. Наприклад, з котиком може статися така халепа, як падіння з висоти. Олександра Гладишевська стверджує: це найпоширеніша історія, адже влітку у всіх відчинені вікна, котики стрибають за пташками або просто можуть невдало впасти зі звичайної шафи і отримати травми. Компенсація за таку травму, доречі, становить 2 тис. гривень.

Домашній собака, який бігає вулецею навіть під наглядом хазяїна, має більше ризиків. Зокрема, може отруїтися.

Яка собівартість страхування? 

Коти та собаки на платформі SPOKK не поділяються за віком, породою чи наявністю попередніх хвороб, адже нещасний випадок може трапитися з будь-якою тваринкою. Саме тому на сайті однакова ціна для котів і собак, незалежно від будь-яких опцій.

Наприклад, днями команда SPOKK компенсувала клієнці випадок, коли у її собаки було отруєння. Жінка звернулася до ветеринара, надала фахівцю платформи всі необхідні документи і отримала фіксовану виплату у 3 тис. гривень.

Як платформа SPOKK мінімізує фінансові ризики?

Команда SPOKK впевнена в тому, що страхування, це, перш за все, про довіру. Коли клієнт покупає страхування, він покупає не просто папірець – він покупає надію на те, що коли він буде у скрутному становищі, то страховий сервіс йому допоможе. Отже, коли клієнт страхується, він довіряє нам, а ми довіряємо клієнту. Тим не менш, є кілька чинників, які зводять нанівець можливість того, что до платформи можуть долучитися шахраї.

По-перше, у SPOKK страхують лише тих домашніх тварин, у яких є паспорт. Це зовсім інший рівень клієнтів: адже вони турбуються про своїх тварин, водять їх до ветеринарної клініки, роблять їм щеплення, планові процедури тощо. Тому їм доступна така опція, як страхування.

По-друге, страхова компанія для домашніх тварин, як і інші страхові компанії, для оформлення полісу просить надати персональні дані. У тому випадку, коли фахівці платформи бачать, що ситуація схожа на шахрайство, то одразу реагують і навіть перевіряють клієнтів у соціальних мережах і через спеціальні служби.

По-третє, коли клієнт оформляє страховку на онлайн-платформі, його просять надати фото його тваринки. Це також важливий елемент проти шахрайства і приємний фактор “мі-мі-мі” для команди SPOKK.

Чи можна застрахувати вужика, папугу або хом’ячка?

Ні, адже, за словами фахівців SPOKK, не існує статистики захворювань, немає спеціалістів-ветеринарів, які б могли надати кваліфіковану допомогу таким тваринам. Тож, немає розуміння того, що саме страхова компанія відшкодовує.

_________________________________________________________________________

Текстову версію інтерв’ю підготувала платформа для публикації PR-контента PRNEWS.IO, де ви зможете знайти не лише топ ЗМІ України, а й усього світу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments