Гумор

Земляни «підірвали» Мережу знімками наближення Нібіру

19 вересня Планета Х має протаранити наш «дім», підвівши риску під існуванням Сонячної системи, твердять в один голос уфологи зі всього світу.

Схибивши з «кінцем світу» 16 серпня, противники науки і не думають відступати з апокаліптичними версіями загибелі Землі. Чергове зіткнення нашої планети з Нібіру тепер заплановано на 19 вересня. Зараз «Зірка смерті» минула Сонце і на її шляху залишається лише «блакитна куля».

Якщо вірити теоріям уфологів, то зараз Планету Х повинно бути добре видно як в денний, так і в нічному небі. І тут мисливцям за Нібіру є чим відповісти скептикам, адже за останні кілька днів земляни просто «підірвали» Мережу знімками наближення «Зірки смерті». На деяких фото провісник апокаліпсису з’являється під час заходу, на інших днем. У більшості випадків, Нібіру прикривають хмари, що повністю виключає ймовірність звичайного «блеко». Смертоносний об’єкт сферичної форми поки що перебуває в сотні мільйонів кілометрів від Землі, тому розгледіти його в небі можна лише при вдалому переломі світла у космосі.

Земляне «взорвали» Сеть снимками приближающейся Нибиру

Як підсумок, зараз досить важко навмисно «зловити» Планету Х на камеру, проте з її наближенням сенсаційні фото стануть буденністю, переконують уфологи. Противники науки чекають більш активних вибухів вулканів та іншої поступово наростаючої сейсмоактивності напередодні апокаліпсису. Всі страшні події відбудуться 19 вересня, коли атмосфера вмить розчиниться, океани закиплять за лічені секунди, а від усієї живності на Землі залишиться лише попіл.

Скептики, природно, не вірять, що до «кінця світу» залишилася всього тиждень, адже кредит довіри уфологів давно вичерпаний. Однак мисливці за Нібіру не здаються, відстоюючи свою теорію одним єдиним аргументом – раніше Мережа не «вибухала» знімками Планети Х з різних куточків нашого «дому».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button