Відео

Зграя акул влаштувала бенкет на морському дні

Відео, зняте спеціальним апаратом на глибині 450 метрів, задокументовало, як зграя маленьких акул поїдає рибу-меч, після чого в кадрі з’являється інша велика риба з колючою акулою (або морською собакою) в пащі.

Ролик опублікувала організація, яка займається дослідженням океану від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA). Судячи по тексту-опису, вчені одночасно в шоку і захваті від побаченого. Такі кадри, відзначають фахівці, величезна рідкість і велика удача.

«Коли апарат проплив над камінням, коралами, губками та безліччю дрібних риб, які шукають притулку, з’явилося кілька маленьких акул. Потім з’явилася ціла зграя акул, приблизно 11 особин, які жадібно накидалися на мертву рибу-меч в 2,5 метра завдовжки,» — йдеться в матеріалі дослідників.

Вчені відзначили, що їжа померла кілька годин тому. Але від чого — невідомо.

Також вони описали, як глибоководний групер їсть акулу. За їх словами, вона використовувала рів для укриття, щоб заманити в засідку жертву. Вони відзначили, що вона, швидше за все, не могла харчуватися рибою-меч, тому скористалася великим скупченням інших представників виду, щоб поласувати.

Кнопка «Наверх»
Закрыть