Гумор

З’ясувалося, що австралійські п’яниці випивають половину алкоголю в країні

Фахівці з мельбурнського Університету Ла Троба, проаналізувавши різні статистичні і соціологічні дані, з’ясували, що 54,4% випитого в країні алкоголю припадає на частку 10% найбільш питущих австралійців.

Одночасно дослідники склали портрет середньостатистичного австралійського п’яниці. Здебільшого це чоловіки у віці від 30 до 69 років, які проживають у місті. З напоїв найбільшою популярністю серед них користується міцне пиво (36,5%) і пляшкове вино (23,6%), далі за списком йдуть звичайне пиво (11,6%) і міцний алкоголь (11,4%). Вживають все це вони, як правило, у себе вдома, рідше — в барах і ресторанах, у друзів або на вечірках. На роботі і в публічних місцях майже ніхто з них не п’є, але зате кожен четвертий у стані сп’яніння керує автівкою, а кожен десятий — ображає оточуючих чи іншим чином порушує громадський порядок.

Вчені кажуть, що виявлені ними дані зовсім не унікальні у світових масштабах, і вказують на результати подібних досліджень, проведених в інших країнах. У США, наприклад, картина абсолютно точно така ж — 10% найбільш питущих споживають 55% алкоголю. Все дуже схоже і у британців — 4% з них випивають 30% спиртного в країні, і при цьому дають виробникам алкоголю більше чверті прибутку.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button