Гумор

Експерти склали рейтинг дивних високооплачуваних професій

Експерти за результатами аналізу вакансій в інтернеті та пропозицій від претендентів склали рейтинг найбільш дивних професій. Головною умовою потрапляння в список була висока оплата праці.

Эксперты составили рейтинг странных высокооплачиваемых профессий

Перше місце рейтингу зайняла професія стояння в черзі. Вона з’явилася в Італії кілька років тому на тлі виходу чергової моделі смартфона iPhone. Багато людей не бажали витрачати час на стояння в черзі і шукали собі заміну. Фахівці даного профілю за 10 євро в годину готові були покласти на себе цей обов’язок.

На другому місці виявився професійний соня. Періодично лабораторії сну публікують вакансії про пошук людей для досліджень. Претендентам пропонують близько 6,5 євро в годину за те, що вони сплять, а за їх сном спостерігають науковці. Головна умова для співробітника міцний сон.

Третя позиція дісталася тим, хто споживає їжу перед камерою. В Азії набирають популярність стріми в інтернеті, на яких люди їдять. Таким чином виробники придумали новий спосіб реклами і сьогодні тисячі людей готові спостерігати, як молода симпатична дівчина їсть суші або локшину.

Не менш цікаву роботу пропонують в Китаї. Китайські зоопарки постійно в пошуку тих, хто буде обіймати панди. Для цього необхідно бути старше 22 років, знати китайську мову і бути готовим до проведення тривалого часу в компанії чорно-білих ведмедів. За це платять 32 тисячі євро на рік.

Любителям солодкого підійде робота дегустатора кондитерських виробів. Кандидату потрібно бути готовим з’їдати за зміну близько 2,5 кілограмів солодощів. Для підтримки фігури роботодавці оплачують відвідування спортивного залу. У місяць на такій роботі можна отримати близько 1,5 тисяч євро.

Схожа професія вина дегустатор. Для роботи сомельє, як і у випадку дегустатор солодощів, необхідні розвинені органи чуття, а також диплом про закінчення спеціалізованої школи.

Замикає список «вигульник» тварин. Багато людей тримають домашніх вихованців, але не завжди їм через роботу і інші проблеми виходить погуляти з собакою. Для цього є професіонали, які за винагороду присвятять час улюбленцю людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button