Гумор

У Нью-Йорку планують побудувати авіатермінал для тварин

У Нью-Йорку планують побудувати авіатермінал для тварин. 30-річний договір оренди ділянки для будівництва був підписаний днями. Вартість проекту складе близько 48 млн доларів США.

20-01-15-foto-600x354-1

Термінал під назвою «Ковчег» буде побудований в аеропорту Джона Ф. Кеннеді. Його планується використовувати як контрольовану зону з прийому на борт, підготовки до транспортування та надання послуг із зберігання (розплідник, карантин, імпорт, експорт) великих і дрібних тварин. У першу чергу, мова йде про сільськогосподарських тварин, але не виключено, що це місце стане раєм для всіх чотириногих вихованців.

Крім базових послуг, термінал буде надавати додаткові платні послуги, які можуть включати спеціальне транспортування з клімат-контролем в автомобілі до літака або з літака, доставку, огляд ветеринаром, процедури для того, щоб тварина розслабилося перед польотом, та інші.

Читайте також: Тварини освоїли планшети і стали завзятими геймерами

За повідомленнями, що з’явилися в ЗМІ, буде створено понад 100 робочих місць і очікуваний прибуток складе більше 100 млн доларів. До роботи над проектом підключилися не тільки архітектори, а й ветеринари, захисники тварин і біологи. Активна дискусія, що розгорнулася в ЗМІ, виявила низку проблем, оскільки багато власників хотіли б, щоб їхні вихованці подорожували разом з ними в салоні. Інші ж активно заперечують і кажуть, що у разі появи спеціального терміналу та спеціальних транспортних літаків, може бути вирішена проблема, коли твоїм сусідом в кріслі літака опиняється людина з вихованцем, який, в свою чергу, буде шуміти або може викликати алергію у інших пасажирів.

Натхнення: direct-press.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button