Гумор

У китайській провінції знайдений скелет 18-ти метрового дракона (відео)

У Китаї були знайдені рештки містичного 18-ти метрового дракона. Довгий кістяк зафіксували на відеокамеру, після чого ролик опублікували на китайському відеохостингу, де його встигли подивитися 10 мільйонів глядачів.

Гігантський скелет дракона з китайських казок і легенд знайшли недалеко від міста Чжанцзякоу. Рештки виглядають так, немов з істоти нещодавно зняли шкіру, м’язи і м’ясо.

За словами очевидців, даний вид дракона відрізняється від традиційних західних істот. Він має передні і задні кінцівки, але у нього відсутні крила і ця істота набагато менше драконів, представлених, наприклад, у книгах серії «Пісня Льоду і Вогню».

https://youtu.be/2PWJHgZrwS0

Подивитися на рештки дракона зібралося безліч місцевих жителів. Судячи з виразу облич присутніх, люди переконані в тому, що це справжні кістки міфічного чудовиська.

Проте багато користувачів інтернету засумнівалися в достовірності залишків. На містифікацію вказує той факт, що кістки не виглядають так, наче вони кілька століть пролежали в землі.

Але так чи інакше останнє слово залишається за владою, яка вже у курсі знахідки і в даний момент займаються дослідженням кісток. Ретельна експертиза дозволить визначити чи це підробка чи дійсно та сама вогнедишна істота.

Кнопка «Наверх»
Закрыть