Інтернет

З’явився незвичайний спосіб для роздачі інтернету

Проект Loon, в рамках якого розробляються способи роздачі інтернету з повітряних куль, «пішов на підвищення». Тепер це не просто один з проектів Google, а самостійна компанія.

Google вже не перший рік займається розробкою повітряних куль-роутерів. Проект Loon стартував ще в 2013 році, але досить довгий час залишався швидше цікавим експериментом, ніж серйозною комерційною розробкою. І ось, здається, настав момент змінити статус. Loon став повноцінною компанією в складі концерну Alphabet.

Роздавати інтернет компанія буде за допомогою висотних аеростатів, дрейфуючих на висоті близько 18 км. Маневрувати вони будуть за допомогою апаратури, яка вираховує напрям і силу вітру на різних висотах, та маневрового балону з гелієм. Аеростати дуже дешеві і прості у виготовленні — їх оболонка складається із пластику, а вся апаратура живиться від сонячних батарей.

Роздавати інтернет повітряні кулі від Loon будуть через модернізований Wi-Fi роутер. Один з аеростатів буде приймати сигнал з наземної станції і передавати його по ланцюжку. Звичайним користувачам мережа буде доступна на відстані до 40 км від аеростата.

Кнопка «Наверх»
Закрыть