Наука

Зловживання алкоголем може викликати понад 200 захворювань

Німецькі вчені з’ясували, що зловживання алкоголем може викликати понад 200 захворювань. Вони рекомендують не зловживати спиртовмісними напоями.

Фахівці прийшли до висновку, що думка про користь невеликої кількості алкоголю не більше ніж міф, а безпечної дози не існує. Вживання навіть невеликої кількості спиртовмісних напоїв може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Навіть при прийнятті всередину від 10 до 40 грамів ризик захворювання на рак товстої кишки збільшується на 16%. При збільшенні кількості речовини зростає і небезпека – до 40%.

При перероблюванню алкоголю печінкою відбувається хімічна реакція, яка звільняє вкрай небезпечну речовину ацетальдегід, яка розноситься по всьому організму з током крові. Вона здатна навіть впливати на ДНК клітин, викликаючи тим самим генетичні мутації. Якщо людина при вживанні алкоголю ще й палить, то це підвищує шанси захворіти на рак горла. Вкрай схильна до негативних впливів отруйних речовин підшлункова залоза.

Ті, хто вживають пляшку вина щодня ризикують отримати рак стравоходу. Ця небезпека у них в 15-20 разів вище, ніж у прихильників здорового образу життя людей. Крім різних форм раку можуть виникнути такі захворювання, як діабет, інсульт, гіпертонія і багато інших. Усього вчені нарахували понад 200 хвороб, розвиток яких може спровокувати вживання алкоголю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button