Здоров'я

Знайдений новий метод лікування стенокардії

Перемогти стенокардію тепер можна з допомогою заосбів від каменів у нирках. Ударно-акустична хвиля тепер може стати новим ефективним засобом від ішемічної хвороби серця.

Дослідження в Університеті Каліфорнії підтвердили припущення учених про те, що застосування ударно-акустичної терапії може бути ефективно при стенокардії. Згідно з результатами випробування незвичайного підходу лікування ІХС, інтенсивність болю при нападі і частота самих нападів після курсу лікування знизилася у всіх пацієнтів. Покращився кровообіг в коронарних судинах.

Лікування стенокардії новим методом не складає труднощів ні для лікаря, і для пацієнта. Один раз в тиждень потрібно проводити сеанс ударно-акустичної терапії протягом 20 хвилин. Через дев’ять таких відвідувань курс лікування вважається закінченим. Механізм дії акустичних хвиль на судини поки до кінця не вивчений, тому дослідження тривають.

Після того, як повністю будуть завершені клінічні випробування методу, вчені припускають, що підхід до лікування ІХС кардинально зміниться. Можливо, вдасться відмовитися від регулярного прийому ліків і операцій по відновленню прохідності судин серця.

Натхнення: www.likar.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button