Здоров'я

Три місяці занять спортом омолоджують на 20 років

Фізичні навантаження дійсно здатні омолоджувати людини, до такого висновку прийшли дослідники з McMaster University. Всього трьох місяців занять спортом виявилося достатнім, щоб шкіра 65-річних людей помолодшала на 20-40 років. Феноменальний вплив фізичних навантажень на зовнішність людини було встановлено канадськими дослідниками.

Якщо їх висновки будуть підтверджені на практиці, то людство зможе забути про омолоджуючі креми і пластичну хірургію. З’ясувалося, що регулярні фізичні навантаження здатні омолодити людину на 40 років. Таких результатів не вдається досягти ніякими іншими способами. sport_molodist_550 У рамках експерименту група добровольців 65-річного віку і старше займалася різними видами спорту під контролем лікарів та інструкторів. Уже через три місяці шкіра цих людей візуально помолодшала на 20-30 років, а в деяких випадках на 40 років. Це доводить, що фізичні навантаження сприяють омолодженню і що почати займатися спортом ніколи не пізно. “Мені не хочеться переоцінювати результати, отримані нами, однак вони все-таки вельми примітні, – сказав доктор Марк Тарнопольський, що є керівником дослідження. – Було дивно стежити за тим, як спорт змінює наші тіла на краще”.

Читайте також: Відкрито молекулу, яка зберігає молодість шкіри

Спочатку дана теорія була перевірена на мишах, після чого вчені запросили 29 чоловіків і жінок 20-84 років. 50% з них займалася не менше 3 годин на тиждень, практикуючи навантаження різної інтенсивності, а інші вели переважно сидячий спосіб життя. Після у всіх були взяті зразки шкіри з сідниць, і з’ясувалося, що у спортивних людей шкіра виглядає молодшою. В останньому етапі дослідження взяли участь тільки люди старше 65 років, що раніше не захоплювалися спортом. Навіть у цьому випадку заняття спортом привели до радикального омолодження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button