Здоров'я

Три місяці занять спортом омолоджують на 20 років

Фізичні навантаження дійсно здатні омолоджувати людини, до такого висновку прийшли дослідники з McMaster University. Всього трьох місяців занять спортом виявилося достатнім, щоб шкіра 65-річних людей помолодшала на 20-40 років. Феноменальний вплив фізичних навантажень на зовнішність людини було встановлено канадськими дослідниками.

Якщо їх висновки будуть підтверджені на практиці, то людство зможе забути про омолоджуючі креми і пластичну хірургію. З’ясувалося, що регулярні фізичні навантаження здатні омолодити людину на 40 років. Таких результатів не вдається досягти ніякими іншими способами. sport_molodist_550 У рамках експерименту група добровольців 65-річного віку і старше займалася різними видами спорту під контролем лікарів та інструкторів. Уже через три місяці шкіра цих людей візуально помолодшала на 20-30 років, а в деяких випадках на 40 років. Це доводить, що фізичні навантаження сприяють омолодженню і що почати займатися спортом ніколи не пізно. “Мені не хочеться переоцінювати результати, отримані нами, однак вони все-таки вельми примітні, – сказав доктор Марк Тарнопольський, що є керівником дослідження. – Було дивно стежити за тим, як спорт змінює наші тіла на краще”.

Читайте також: Відкрито молекулу, яка зберігає молодість шкіри

Спочатку дана теорія була перевірена на мишах, після чого вчені запросили 29 чоловіків і жінок 20-84 років. 50% з них займалася не менше 3 годин на тиждень, практикуючи навантаження різної інтенсивності, а інші вели переважно сидячий спосіб життя. Після у всіх були взяті зразки шкіри з сідниць, і з’ясувалося, що у спортивних людей шкіра виглядає молодшою. В останньому етапі дослідження взяли участь тільки люди старше 65 років, що раніше не захоплювалися спортом. Навіть у цьому випадку заняття спортом привели до радикального омолодження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Честно говоря, сперва охватила эйфория. Но «В останньому етапі дослідження взяли участь тільки люди старше 65 років, що раніше не захоплювалися спортом. Навіть у цьому випадку заняття спортом привели до радикального омолодження.» Что это за люди дожившие такого возраста, и «раніше не захоплювалися спортом». Наверное, степные охотники, пастухи и лесники. Живут в чистой экологии, где-то в горах, вкалуют физически с утра до ночи. А после 65 оденут спортивные трусы и бегом. Придумал название фото для детей. Дед Морозы летом. Как сберечь здоровье? Спросите у дедов Морозов. Если ты не занимался активно спортом до 40-45, не вздумай дергатся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button