Земля

Robo-Washer замінить раковину і сушарку (2 фото + відео)

Вода — один із найважливіших ресурсів планети, який вимагає до себе дбайливого ставлення. Як економно витрачати воду, винахідники обмірковують давно, винаходячи різні пристосування. Наприклад, в Японії вже давно повсюдно використовуються раковини з сенсорними датчиками – поки не піднесете руки, вода з крана не поллється, варто тільки руки відвести в сторону, струмінь води пропадає.

Robo-Washer — це більш продумана техніка майбутнього. Розумний рукомийник, виконаний з нержавіючого матеріалу, забезпечений сенсорними датчиками і одразу декількома важливими механізмами. Опущені в ємність руки послідовно обприскуються водою, потім антибактеріальним засобом, після чого відбувається автоматичне сушка.

На один цикл Robo-Washer витрачає лише одна чашка води. Більш того, витрачена вода не “попливе” в каналізацію, а проходить очищення і використовується повторно. Дуже економно і практично! Розробники настільки просунутої раковини сподіваються в майбутньому запровадити систему у всі мийки, посудомийні і пральні машини, душові кабіни та питні фонтанчики, що дозволить використовувати перероблену воду кілька разів поспіль. А також нова технологія повинна посприяти вирішенню проблеми нестачі води в країнах, що розвиваються, і посушливих районах планети. Вартість Robo-Washer невідома.

Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button