Гумор

Знайдений ще один спосіб заробити на коровах

У коровах можна знайти «дорогоцінні» камені. Цінність цих каменів сумнівна, але не для тих, хто вірить в силу китайської народної медицини.

Ці тверді помаранчеві камені утворюються в жовчному міхурі корів і завдяки моді на альтернативну медицину цінуються на вагу золота.

Image by Pete Linforth from Pixabay

Порядок цін приблизно такий – 2000 доларів за 57-грамовий камінь. Темні камені з виїмками коштують значно дешевше, ніж повнотілі зразки золотого кольору, а найбільш затребувані камені в формі піраміди.

Складаються камені з білірубіну – це оранжево-жовта речовина, що виробляється в тілах хребетних під час природного розпаду червоних кров’яних тілець, що проходять через печінку, жовчний міхур і травний тракт. В ідеалі воно виводиться з організму з жовчю або сечею. Але нерідко з нього утворюються жовчні камені. Якщо ці камені не видаляти, то вони можуть заблокувати жовчний протік, що, в свою чергу, призведе до серйозних ускладнень, запалення і смерті. Тому білірубін вважається небезпечною речовиною.

Але практикуючі традиційну китайську медицину люди дотримуються іншої точки зору. Камені з жовчного міхура великої рогатої худоби цінують за передбачувані лікувальні властивості. Їх сушать, подрібнюють і пресують в таблетки, додаючи також в них інші інгредієнти: наприклад, ріг буйвола або мускус оленя. У китайській народній медицині вважається, що білірубін має антиоксидантні властивості, і його можна використовувати для лікування безлічі хвороб, починаючи від болю в горлі і лихоманки до хвороб серця, гепатиту і раку легенів.

vice.com

Попит на жовчні камені останнім часом значно зріс, оскільки деякі люди намагаються за допомогою альтернативних ліків лікуватися від COVID-19, або приймають їх для профілактики.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button