Гумор

Кіберспортсмен «вийшов на пенсію» через травму великого пальця

Кіберспорт стає все більше схожим на традиційний спорт

Як і в традиційному професійному спорті травми в кіберспорті можуть стати причиною завершення кар’єри. Саме це сталося з 25-річним професійним геймером Томасом Папаратто (Thomas Paparatto), який через травму великого пальця змушений піти з кіберспорту.

ESPAT Media / Getty Images file

Як повідомляє Futurism, Томас Папаратто, який виступає під ніком ZooMaa, в Call of Duty не може брати участь в кіберспортивних змаганнях через травму великого пальця і зап’ястя.

Папаратто виступав за кіберспортивну команду New York Subliners і заробив 387 019 доларів на 87 турнірах. Найбільший приз в одиночному турнірі спортсмен отримав в квітні 2018 року в змагальному мультиплеєрі Call of Duty: World War II – він заробив 53 125 доларів.

Останні кілька років кіберспортсмен боровся зі слабкістю великого пальця і зап’ястя. Йому довелося перенести кілька операцій.

«У мене розбивається серце, коли я відмовляюся від гри, в яку я вкладав серце і душу кожен божий день протягом восьми років»,написав він про відхід з кіберспорту.

Травма Папаратто може здатися незначною у порівнянні з травмами, отриманими легкоатлетами, гімнастами та футболістами. Однак травми, які змушують спортсменів рано «виходити на пенсію», завжди будуть відрізнятися в залежності від виду спорту.

Професор Ендрю Пшібильскі (Andrew Przybylski) з Oxford Internet Institute сказав NBC News, що кіберспортсмени «більше не розглядаються суспільством як соціальні маргінали, вони тепер – частина мейнстріму».

Його дослідження, опубліковане в PsyArXiv, показало, що час, проведений за іграми, і досвід соціального зв’язку з іншими гравцями покращує ментальне здоров’я людей.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button