Відео

Зоряне небо без світлового забруднення (відео)

Важко знайти місце, де міські вогні не завадять милуватися нічним небом, а холод не збавить задоволення від споглядання Чумацького шляху. Однак таке місце є: Національний парк у Флориді — одночасно темний і теплий природний оглядовий майданчик для любителів спостережень за зоряним небом.

b189ac7a77c2e66f16bbd636f6f3e660

Історія Національного парку Драй-Тортугас досить цікава. Під час Громадянської війни в США тут розташовувався тюремний форт, потім фортецю закинули, а в 1992 році присвоїли статус національного парку. Архіпелаг, де знаходиться парк, знаходиться в 113 км від континенту і дістатися до Драй-Тортугас можна тільки вплав.

 

Але довга дорога того варте! Небеса в Національному парку не забруднені світловим забрудненням, а тому таймлапси засіяного зірками небосхилу виходять фантастичними.

У Драй-Тортугас завітали організатори проекту «Скайглоу». Оператори Гевін Хеффернан і Гарун Мехмединович шукають місця, де нічне небо не залите міськими вогнями і роблять детальні знімки небесної «цілини». У парку заборонена нічна фотозйомка, але для ентузіастів зробили виняток. І не дарма — можливо, наші нащадки зможуть бачити Чумацький шлях тільки на знімках!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button